Gazilerden Başkan Albayrak’a ziyaret

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilciliği üyeleri, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı, Büyükşehir Belediyesinin Çerkezköy Hizmet Binasındaki makamında ziyaret etti.

Gazilerden Başkan Albayrak’a ziyaret

Çerkezköy Bakış - Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, ziyarette STK’ların durumu hakkında değerlendirmelerin yapıldığı belirtildi. Açıklamada Başkan Albayrak’ın da açıklamalarına yer verildi. Albayrak, "Gazilerimiz vatanımızın bütünlüğü için canlarını ortaya koymuş insanlardır. Bu vatanın savunmasında verdikleri emek, göstermiş oldukları cesaret, azim ve kararlılık bugün bizlerin hür bir şekilde bu vatanda yaşamamıza vesile oldu. Vatan müdafaanız bizler için kutsaldır. Bu vatan uğruna gözünü kırpmadan canlarını ortaya koyan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de uzun ve hayırlı ömürler diliyorum” dedi.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilciliği üyeleri de Başkan Albayrak’ın ve Büyükşehir Belediyesi’nin kendilerine olan desteklerini her daim hissettiklerini ifade ederek Başkan Albayrak’a teşekkür ettiler.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306