Gaziler’den Belediye’ye teşekkür ziyareti

Karaağaç Belediyesi tarafından Çanakkale gezisine gönderilen gaziler, gezi dönüşü Karaağaç Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Dr. Özkan Yücel ile Belediye Başkan Yardımcıları Sait Torun ile Metin Marangoz’a teşekkür ettiler.

Gaziler’den Belediye’ye teşekkür ziyareti
ÇerkezköyBakış - Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan ile gaziler önceki gün Karaağaç Belediyesi’ne teşekkür ziyaretinde bulundular.
TEŞEKKÜR ETTİLER
Hasan Hüseyin Yarlıgan ile gaziler ilk olarak Karaağaç Belediye Başkanı Dr. Özkan Yücel’i makamında ziyaret etti. Çanakkale gezisi için Başkan Yücel’e teşekkür eden Hasan Hüseyin Yarlıgan ile gaziler, “Zaferin tarihe altın harflerle yazıldığı yerleri tek tek ziyaret ettik. Bizler için unutulmaz bir gezi oldu.’’ Dediler.
“MUTLU OLDUK’’
Başkan Yücel, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Gazilerimiz için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Çanakkale gezisine katılan tüm gazilerimizin ziyaretten memnuniyet duyması bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Bundan sonra da imkanlarımız ölçüsünde katkılarımız sürecek.’’ İfadelerini kullandı.

banner287


BAŞKAN YARDIMCILARINI DA ZİYARET ETTİLER
Gaziler, Belediye Başkanı Dr.Özkan Yücel’in ardından Belediye Başkan Yardımcıları Sait Torun ile Metin Marangoz’u ziyaret ederek katkılarından ötürü teşekkür ettiler. Gaziler, Başkan Yücel’e üzerinde ‘Çanakkale Geçilmez’ yazan bir tablo, Belediye Başkan Yardımcılarına ise üzerinde ‘Seyit Onbaşı’ yazlı bir tablo hediye ettiler.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 17:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510