Genç Erzurumlular engellileri unutmadı

Çerkezköy Genç Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 3 Aralık Engelliler günü kapsamında TSD Çerkezköy Şubesini ziyarette bulundu.

Genç Erzurumlular engellileri unutmadı
Çerkezköy Genç Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 3 Aralık Engelliler günü kapsamında TSD Çerkezköy Şubesini ziyarette bulundu. Ziyarette engellilerle bir araya gelen dernek üyeleri her zaman engelli vatandaşların yanlarında olduklarını ifade etti.

Çerkezköy Bakış -
Çerkezköy Genç Erzurumlular Derneği Sakatlar derneğini ziyarette bulundu.
ZİYARET ETTİLER
3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamına Türkiye Sakatlar Dernği Çerkezköy Şubesini ziyaret eden Çerkezköy Genç Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği engellilerle önceki gün bir araya geldi.
“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”
Çerkezköy Genç Erzurumlular Derneği Başkanı İlyas Akın, dernek üyeleri ile birlikte yaptığı ziyarette engelli vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyarette konuşan Başkan Akın, “Dernek olarak, bireysel vatandaş olarak her zaman sizlerin yardımınızda ve yanınızdayız.” dedi.
TEŞEKKÜR ETTİLER
Ziyaretlerinden dolayı Genç Erzurumlular Derneğine teşekkür eden TSD Çerkezköy Şube Sekreteri Şengül Civan, ziyaretlerinden dolayı Dernek Başkanı İlyas Akın ve üyelere teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2014, 09:07

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510