Genç hemşirenin hazin sonu

Özel Optimed Hastanesi’nde ebe olarak görev yapan 28 yaşındaki Hediye Ö., iddiaya göre hastaneye ait lojmanın 5’inci katından kendini boşluğa bıraktı. 5’inci kattan park halindeki aracın üzerine düşen Hediye Ö., Özel Optimed Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Hediye Ö.’nün, kesin ölüm nedeninin öğrenilmesi için İstanbul Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Genç hemşirenin hazin sonu
ÇerkezköyBakış - Özel Optimed Hastanesi’nde ebe olarak görev yapan Hediye Ö., iddiaya göre kaldığı lojmanın 5’inci katından atlayarak yaşamına son verdi.
LOJMANA GİTTİ
Önceki akşam meydana gelen olayda 28 yaşındaki hemşire hayatını kaybetti. Edilen bilgilere göre; Özel Optimed Hastanesi’nde ebe olarak görev yapan Hediye Ö., önceki gün sabah nöbetten çıkarak ikamet ettiği hastanenin lojmanına gitti. Lojmanda istirahate çekilen genç hemşire daha sonra iddiaya göre erkek arkadaşı ile buluşmak için hazırlık yaptı. Bu esnada telefonda erkek arkadaşı ile tartışan genç hemşire daha sonra dışarı çıkmaktan vazgeçerek evinde vakit geçirdi. Akşam saat 18.30 sıralarında erkek arkadaşı genç hemşirenin kaldığı lojmana geldi.
5’iNCİ KATTAN ATLADI
Hediye Ö., erkek arkadaşıyla lojman dairesinde görüştükten sonra iddiaya göre 5’inci kattan kendini boşluğa bıraktı. Genç hemşirenin erkek arkadaşı Hediye Ö.’nün aşağı atladığını bir başka hemşire olan ev arkadaşına söyleyerek aşağı koştu. Kendisini 5’inci kattan boşluğa bırakan genç hemşire park halindeki bir aracın üzerine düştü. Olayın ardından genç hemşire Özel Optimed Hastanesine kaldırıldı.


banner287

YAŞAMINI YİTİRDİ
Yapılan tedavilerin ardından genç hemşire yoğun bakım ünitesine alınırken, kendisi için acil kan anonsu yapıldı. Hediye Ö., yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. İlk olarak hastane morguna kaldırılan Hediye Ö., daha sonra kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Olay yerine gelen İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri yaptıkları incelemelerin ardından soruşturma başlattı.
ARKADAŞLARI ÜZÜNTÜYE BOĞULDU
Genç hemşirenin ölüm haberini alan mesai arkadaşları hastaneye akın ederken acı haber karşısında büyük üzüntü yaşadılar.
Haber: Emrah Çoğalan

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 14:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510