“Gençler ülkemizin geleceği”

3. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Yılmaz Yıldırım, Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr.Can Burak Şişman’ı ziyaret etti. Eğitim hayatının son safhasının üniversite olduğunu vurgulayan Tuğgeneral Yıldırım “Gençlerimiz ülkemizin geleceği. Onlara ne kadar güzel bir eğitim verirsek, ülkemizi o kadar güzel bir gelecek bekleyecek” diye konuştu.

“Gençler ülkemizin geleceği”
Çerkezköy Bakış - 3. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Yılmaz Yıldırım, Namık Kemal Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Can Burak Şişman’ı ziyaret etti.
9 AYRI PROGRAM VAR
Çerkezköy Meslek Yüksekokulu bünyesindeki bölümler ve öğrenci sayıları hakkında, Tuğgeneral Yılmaz Yıldırım’a bilgi veren Yüksekokul Müdürü Doç.Dr. Can Burak Şişman “Yüksekokulumuz bünyesinde ikinci öğretimlerle birlikte 9 ayrı program bulunuyor. Bunlardan Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı ile Lojistik Programımız, hem gündüz hem de gece programına öğrenci kabul ediyor. İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği, Tekstil Teknolojileri ile Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Programımızın ise sadece gündüz programları bulunuyor. Bu programlarda toplam 1344 öğrencimiz eğitim görüyor.” Bilgisini verdi.
SORUMLULUĞUNUZ BÜYÜK
banner287
Gençlerin, ülkelerin geleceği olduğunu, eğitim hayatının son safhasının da üniversite olduğunu vurgulayan Tuğgeneral Yıldırım da “Onlara, ne kadar güzel bir eğitim verirsek, ülkemizi o kadar güzel bir gelecek bekleyecek. Sizin böyle önemli bir misyon ve sorumluluğunuz var. Bu sorumluluğu yerine getirmenin manevi hazzı da büyüktür. Size ve akademik kadronuza başarılar diliyorum.” diye konuştu.
OKULU GEZDİ
Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcıları Öğr.Gör. Ali Maralcan ve Öğr.Gör.Taha Aslanlı’nın da hazır bulunduğu ziyaret, okul binasının gezilmesi ile son buldu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2015, 13:20

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306