Gençlik Spor Merkezi gün sayıyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Çerkezköy Kapalı Spor Salonu’nun yanına yapılan Gençlik Merkezi, büyük ölçüde tamamlandı. Merkez, kapılarını açmak için gün sayarken, yan tarafında bulunan Kapalı Spor Salonu’nun tadilatı da devam ediyor.

Gençlik Spor Merkezi gün sayıyor

Çerkezköy Bakış - Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapımına başlanan ve büyük ölçüce tamamlanan Gençlik Spor Merkezi’nin yaklaşık 1 ay içerisinde tamamlanması bekleniyor. Dış cephesini ve içerisinin büyük bir bölümü tamamlanan merkezde yapılacak son rötuşların ardından vatandaşların hizmetine açılacak.
Bakanlık tarafından Gençlik Spor Merkezi’nde judo, karate, güreş, tekvando, basket ve spor uzmanı olmak üzere eğitmenlerin atamaları da tamamlandı.
TADİLAT DEVAM EDİYOR
Gençlik Spor Merkezi’nin hemen yanında bulunan Kapalı Spor Salonu’nda ise hummalı bir tadilat çalışması yapılıyor. Spor salonunun dış cephesi, parkeleri koltukları dahil baştan aşağı yenileniyor. Gençlik Merkezi’nde olduğu gibi Kapalı Spor Salonu’nun da 1 ay içerisinde büyük bir ölçüde tamamlanması bekleniyor.

banner287

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306