Göbek hırsızlarından 4’ü tutuklandı

Çerkezköy, Kapaklı ve İstanbul’da kapıların göbeklerini sökerek yaklaşık 50’ye yakın hırsızlık olayına karıştıkları belirlenen 6 zanlıdan dördü önceki gün çıkarıldıkları mahkemece tutuklanırken, Ercan Ö., Adnan B. ve Velat T. Çerkezköy Cezaevine, yaşı küçük olan A.D. ise Tekirdağ Cezaevine gönderildi.

Göbek hırsızlarından 4’ü tutuklandı
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin başarılı çalışmaları sonucunda yakaladıkları göbek hırsızlarından dördü tutuklanırken, 2 kişi ise serbest bırakıldı.
ÖNCEKİ GÜN ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER
Çerkezköy ve Kapaklı’da son günlerde artan hırsızlık olaylarının ardından operasyon için düğmeye basan İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, İstanbul’dan gelerek evlerde hırsızlık yaptıkları belirlenen 6 kişiyi kıskıvrak yakalayarak gözaltına aldı. Kurulan özel ekip sayesinde yakalanan Ercan Ö., Velat T., Adnan B., A.D., S.D. ve G.Y., emniyetteki ifadeleri tamamlandıktan sonra önceki gün adliyeye sevk edildiler.
banner287
DÖRDÜ TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ
Öğleden sonra adliyeye çıkarılan 6 şebeke üyesinden , Ercan Ö., Adnan B., Velat T. ve yaşı küçük olan A.D. mahkemece tutuklandı. Yaşları küçük olan bayanlardan S.D. ve G.Y. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldılar. Tutuklananlardan Ercan Ö., Adnan B. ve Velat T. Çerkezköy Cezaevine gönderilirken, yaşı küçük olan A.D. ise Tekirdağ Cezaevine gönderildi.    Haber: Emrah Çoğalan

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510