Gülerçin Anadolu Lisesi Öğrencileri İstanbul gezisindeydiler

Özel Çerkezköy Gülerçin Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri İstanbul gezisi düzenledi.

Gülerçin Anadolu Lisesi Öğrencileri İstanbul gezisindeydiler
Çerkezköy Bakış - Özel Çerkezköy Gülerçin Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri İstanbul gezisi düzenledi. İLK DURAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
11. Sınıf ve 12.sınıflar için Üst Öğretim Kurumlarını tanımak amacıyla 1453’te kurulmuş olan İstanbul Üniversitesi ziyaretiyle gezi başladı. Anaokulu/İlkokul Müdiresi Tuğba Zenginal’ın rehberliğinde üniversitenin Hukuk, İktisadi İdari Bilimler, Sosyal Bilimler, İletişim ve Eğitim Bilimleri Fakülteleri gezildi. Lise öğrencileri üniversitedeki yaşamı kendi gözleriyle gözlemleme fırsatı buldular. Üniversite öğrencilerinin arasına karışarak her yerinde tarihin izlerini taşıyan büyük, görkemli, tarihi bina ilgi ve merakla keşfedildi. Üniversitedeki son durak Dekanlık binasıydı. Anaokulu/İlkokul Müdiresi Tuğba Zenginal’ın dönemindeki Öğretim Görevlisi İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi Dekan yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Sayın Lütfü Ilgar’ı ziyaret edildi. Çok samimi, sıcak bir karşılamanın ardından kendisiyle gerçekleştirilen hoş sohbetin ardından İstanbul Üniversitesi’ndeki ziyaret sonlandırıldı.
SON DURAK CEVAHİR
İstanbul Üniversitesi sonrası bütün öğrencileri ve öğretmenleri hem eğlenmek hem de alışveriş yapmak için Cevahir AVM’de buluştular. Yorucu ama bir o kadar da keyifli geçirilen zaman ardından hep birlikte evlerimize ulaşmak üzere yola koyuldular.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 16:09

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510