Gülerçin Koleji’nde Bilgi Şöleni

Gülerçin Koleji’nin aylık etkinliklerinden olan “Sempozyum(bilgi şöleni)” etkinliği yapıldı

Gülerçin Koleji’nde Bilgi Şöleni
Çerkezköy Bakış - Gülerçin Koleji’nin aylık etkinliklerinden olan “Sempozyum(bilgi şöleni)” etkinliği, 10/A sınıfı öğrencileri tarafından yapıldı.10/A sınıfı öğrencilerinden Yiğit Daya’nın başkanlığında yapılan sempozyuma, Merve Günsünler, Furkan Dal, Sevim Özses, Özgür Balçık ve Hasan Can Polis ise konuşmacı olarak katıldı.
KONU İŞ KAZALARI
banner287
Yapılan sempozyumun konusu ise iş kazalarıydı. Sempozyumda amaç, ülkenin kanayan yaralarından olan iş kazaları hakkında öğrencileri bilinçlendirmek olarak belirtildi.
 Sempozyum başkanının konu hakkında bilgi vermesinin ve konuşmacıları tanıtmasının ardından, konuşmacılar kendilerine verilen süre içinde konuşmalarını yaptılar. Furkan Dal“iş kazalarının nedenleri”, Merve Günsünler “madenlerdeki iş kazaları”, Sevim Özses “tershanelerdeki iş kazaları”, Hasan Can Polis “şantiye ve inşaatlardaki iş kazaları” ve Özgür Balçık “iş kazalarının önlenmesi “konuları hakkında öğrencilerimize bilgi verici konuşmalar yaptılar. Konuşmacıların yaptıkları açıklamalardan sonra öğrencilerimiz soru sorma fırsatı bularak daha kalıcı öğrenmelere sahip oldular.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 17:14

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510