Gülerçin Koleji’nden iki Türkiye birinciliği

Özel Gülerçin Koleji öğrencileri Elif Azra Kum ile Derya Şahin, Zambak Yayınları tarafından Türkiye genelinde yapılan 3’ncü deneme sınavında tüm soruları doğru cevaplandırarak Türkiye birinciliğini elde ettiler.

Gülerçin Koleji’nden iki Türkiye birinciliği
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Tekirdağ genelinde 173 okuldan 10 bin 700 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen başarı değerlendirme sınavında Tekirdağ genelinde 19’ncu, Çerkezköy genelinde ise birinciliği elde eden Özel Gülerçin Koleji, Türkiye genelinde büyük bir başarıya imza attı.
2 ÖĞRENCİ TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ ELDE ETTİ
Zambak Yayınları tarafından Türkiye Genelinde yapılan 3.Deneme Sınav sonuçları açıklandı. Özel Gülerçin Koleji 3-A öğrencilerinden Elif Azra Kum ile Derya Şahin 50 sorunun tamamına doğru yanıt vererek Türkiye birincisi oldular. Ayrıca sınava katılan 11 okul öğrencisinden 10’u 460 puan üzerine almayı başardılar.
banner287
“BAŞARIMIZ TESADÜF DEĞİLDİR’’
Elde edilen başarının ardından açıklamada bulunan okul yetkilileri, “473.6 SBS puan ortalaması ve 45.2 net ortalaması ile Türkiye Geneli, İl Geneli ve İlçe Geneli ortalamalarına uzak ara fark atan 3-A sınıfımız, bölge geneli birinciliğini yine kimselere kaptırmadı. Büyük bir başarı örneği gösteren öğrencilerimiz aynı zamanda başarının tesadüf olmadığını da kanıtlamış oldular” ifadelerini kullandılar.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 13:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306