Gülerçin Koleji’nden resim yarışması

Özel Gülerçin Koleji 5-6-7- ve 8’nci sınıf öğrencilerine yönelik hayalimdeki okul konulu resim yarışması düzenliyor. Yarışmaya katılmak isteyen öğrenciler şartnameye uygun başvurularını 15 Nisan’a kadar Özel Gülerçin Koleji’ne yapabilecekler.

Gülerçin Koleji’nden resim yarışması
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy’ün ilk ve tek koleji, Özel Gülerçin Koleji ‘Hayalimdeki okul’ konulu resim yarışması düzenliyor.
SON BAŞVURU TARİHİ 15 NİSAN
Görsel Sanatlar eğitimi bölümünün rehberliğinde düzenlenen resim yarışmasında
görsel sanatlar ile resim alanında yetenekli öğrencilerin eğitimine destek olmak ve yetenekli öğrencilerin topluma faydalı bir birey olarak kazandırılması hedefleniyor.
banner287
5-6-7 ve 7’nci sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen resim yarışmasına 15 Nisan’a kadar başvurulabilecek. Sonuçlar 17 Nisan’da açıklanacak.
İLK ÜÇE GİRENLER ÖZEL ÖDÜL VERİLECEK
Hayalimdeki okul konulu resim yarışmasında resimler 35x50 cm resim kağıdına pastel boya, sulu boya ve kuru boya tekniklerinden biri kullanılarak oluşturulabilecek. Resimler ayrıca siyah fon kartonu ile paspartulanacak. Yarışmanın açıklanan şartnamesi şu şekilde açıklandı: “Çalışmanın bir rumuzu olacaktır. Çalışmanın arkasında sadece rumuz yazılacak, katılımcının hiçbir kimlik bilgisi hakkında yazı yazılmayacaktır. Çalışmalar belirtilen özelliklerde olacak farklı teknik ve ebatlarda olan çalışmalar kesinlikle kabul edilmeyecek katılım olsa bile çalışma değerlendirilmeyecektir.  Yapılan çalışma daha önce hiçbir yarışmaya gönderilmemiş değerlendirilmemiş sergilenmemiş olmalıdır. Çalışmalar elden teslim edilecek. Kesinlikle posta ve kargo kurye v.b. üzerinden gönderilmeyecek, gönderilen çalışmalar kabul edilmeyecektir. Yarışmada ilk üç dereceye giren öğrenciye özel ödül verilecektir.  Özel Gülerçin Eğitim Kurumları dereceye giren her eseri sergileme - tanıtımda kullanma gibi tüm haklara sahip olacak, katılımcı hiçbir hak talep etmeyecektir.  Dereceye giremeyen eserler ise katılımcı tarafından Özel Gülerçin Eğitim Kurumları Müdürlüğünden yarışma sonucundan sonra isterse 15 iş günü içerisinde elden geri alabilir. Özel Gülerçin Eğitim Kurumları yarışmayı katılım olması ya da olmaması ayrıca tüm eserlerin beğenilmemesi durumunda yarışmayı iptal etme - süresini uzatma gibi haklara sahiptir. Katılan tüm yarışmacılar bu durumu göze alarak yarışmaya katılmayı kabul etmekle yükümlüdürler. Yarışmaya 5-6-7 ve 8.Sınıf öğrencileri katılabilir farklı sınıflardan katılan katılımcılar olur ilan edilip ödül kazansalar bile daha sonradan ödülleri iptal edilip geri alınır.’’

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 13:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306