Gülerçin öğrencileri Bahar Şenliği’nde buluştu

Özel Gülerçin Koleji tarafından geleneksel hale getirilen bahar şenliği bu yıl Pınarça İkizgöller Mevkiinde düzenlendi.

Gülerçin öğrencileri Bahar Şenliği’nde buluştu
Özel Gülerçin Koleji tarafından geleneksel hale getirilen bahar şenliği bu yıl Pınarça İkizgöller Mevkiinde düzenlendi. Şenlikte sandalye kapmaca, halat çekme, yakar top gibi oyunlarda da kıyasıya rekabet yaşandı. Birlik beraberlik içinde gerçekleştirilen piknikte öğrenciler, öğretmenler ve veliler günlük yaşamın stresinde uzakta keyifli bir gün geçirdi.

Özel Gülerçin Koleji tarafından geleneksel hale getirilen bahar şenliği bu yıl Pınarça İkizgöller Mevkiinde düzenlendi.

KEYİFLİ ANLAR GEÇİRDİLER


banner287
Şenliğe öğrenciler, aileleri ve öğretmenler katıldı. Şenlik alanında büyüklerin ve küçüklerin faydalanması için patlamış mısır ve pamuk şeker makineleri yer alırken, çocuklar da çoklu oyun havuzunda keyifli anlar geçirdi.

DOYASIYA EĞLENDİLER


Alanda gezen palyaço ve maskotlar çocukların ilgi odağı olurken, misafirlere köfte ekmek ikram edildi. Öğrenciler, aileleri ve öğretmenler piknik alanında kurulan sahnede canlı müzik eşliğinde de doyasıya eğlendi. Katılımcılar şarkılara hep bir ağızdan eşlik ederken, klarnet eşliğinde çiftetelli oynamayı da ihmal etmediler. Katılımcılar dans ve halaylarla doyasıya eğlendi. Şenlikte sandalye kapmaca, halat çekme, yakar top gibi oyunlarda da kıyasıya rekabet yaşandı. Birlik beraberlik içinde gerçekleştirilen piknikte öğrenciler, öğretmenler ve veliler günlük yaşamın stresinde uzakta keyifli bir gün geçirdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2016, 18:19

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510