Gümüşhaneliler Derneği ismi değişti

Çerkezköy Gümüşhaneliler Derneği’nin olağanüstü yapılan Genel Kurulunda dernek ismi Tekirdağ Gümüşhaneliler Derneği olarak değiştirildi.

Gümüşhaneliler Derneği ismi değişti
Çerkezköy Gümüşhaneliler Derneği’nin olağanüstü yapılan Genel Kurulunda dernek ismi Tekirdağ Gümüşhaneliler Derneği olarak değiştirildi. Dernek Başkanı Hasan Hatipoğlu, “İsim değişikliği ile beraber yükümüz daha da ağırlaştı. Bundan sonraki süreçte tüm Tekirdağ’da olan hemşehrilerimizi temsil edeceğiz.” dedi.

Çerkezköy Bakış -
Çerkezköy Gümüşhaneliler Derneği’nin ismi Tekirdağ Gümüşhaneliler Derneği olarak değişti.
“HAYIRLI OLSUN”
Dün saat 12:30’da Tekirdağlı Gümüşhaneliler Derneğinde yapılan basın açıklamasında Dernek Başkanı Hasan Hatipoğlu, Genel Kurul ile değişen isimlerinin Vatana, Millete ve Tekirdağ’lılara hayırlı olsun diyerek, “Önceden sadece Çerkezköy’deki hemşerilerimize ulaşmak olan misyonumuz artık Tekirdağ genelinde yaşayan hemşerilere ulaşmak olarak değişmiştir. İnşallah bunu başaracağız. İlimizde yaşayan hemşerilerimize ulaşarak, onları Derneğimizin çatısı altında toplayacağız, birleştireceğiz” ifadelerini kullandı.İKİ MEMLEKETİMİZ VAR ARTIK
İki memleketleri olduğunu ifade eden Başkan Hatipoğlu, “İlk önce Gümüşhaneliyiz sonra da Tekirdağlıyız. Ayrıca hafta sonu Cumartesi günü 19:00 ile 24:00 saatleri arasında Lemar Düğün Salonu’nda Tekirdağ Gümüşhaneliler Derneği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Gecesi düzenleyeceğiz. Gecede yerel sanatçılardan Cemal Kaya ile Türk Halk Müziği Sanatçısı Tülay Macıra sahne alacak ve program Tek Rumeli TV’den canlı olarak yayınlanacak. Tüm hemşehri ve üyelerimizi bekliyoruz.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 17:37

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510