Harika Börek açıldı

Çerkezköy’de Harika Güveç ve Börek salonu dün resmi açılışını gerçekleştirdi. Açılışın ardından konuşan Harika Güveç ve Börek salonunun işletme sahibi Abdurrahim Bulut, Çerkezköy’de güveç yapan tek yer olduklarını, günlük börek ve pide çeşitleri ile Çerkezköylü vatandaşların hizmetine açıldıklarını ifade etti.

Harika Börek açıldı
Çerkezköy Bakış - Harika Güveç ve Börek Salonu, Fatih Mahallesi Malkoçoğlu Caddesi Aksu İş Merkezi No:70’de açıldı.
AÇILIŞ YAPILDI
Dün saat 14:30’da yapılan açılışa AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Ömer Karadeniz ve çok sayıda davetli katıldı. Yapılan açılış töreninde Çerkezköy’ün yeni mekanlarından olan Harika Güveç ve Börek Salonunun açılış kurdelesi kesildi.
İKRAMDA BULUNDULAR
banner287
Açılışta işletme sahibi Abdurrahim Bulut davetlilerle yakından ilgilenirken, açılışa katılan herkese ikramlarda bulunuldu. Açılışa katılan AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, işletme sahibine hayırlı olsun temennisinde bulundu.
TEŞEKKÜR ETTİ
Açılışın ardından konuşan işletme sahibi Abdurrahim Bulut katılımcılara teşekkür etti. Güveç ve pide çeşitleri hakkında da bilgi veren Bulut, “Salonumuzda Karadeniz pide çeşitleri, kır pidesi çeşitleri, cantık pide çeşitleri ve börek çeşitleri mevcut. Çerkezköy’de ilk olacak farklılıklarımızdan bir tanesi de güveç olacak. Güveç’i Çerkezköy’de ilk biz yapacağız. İstanbul’da 4 şubemizin yanı sıra burada da şube açmamızın nedeni Çerkezköy’ü çok sevmemiz oldu. Tüm Çerkezköylü vatandaşlarımızı işletmemize bekliyoruz.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2015, 16:49

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
a bulut
a bulut - 3 yıl Önce

Açılışında katılan tüm dostarimiza sonsuz tesekurler

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306