Hatalı parklar vatandaşı çileden çıkarıyor

Çerkezköy’de yol üzerlerine park edilen araçlar trafiği felç ettiği gibi vatandaşı da çileden çıkarıyor.

Hatalı parklar vatandaşı çileden çıkarıyor
Çerkezköy’de yol üzerlerine park edilen araçlar trafiği felç ettiği gibi vatandaşı da çileden çıkarıyor. Özellikle Atatürk Caddesi ve Uğur Mumcu Caddesi üzerine yapılan gelişi güzel parklar trafik akışını ciddi anlamda olumsuz etkiliyor.

Çerkezköy Bakış -
Gelişi güzel yapılan parklar Çerkezköy trafiğini felç ediyor.
SÜRÜCÜLER ZOR ANLAR YAŞIYOR
Çerkezköy’ün en işlek caddelerinden olan Atatürk Caddesi ve Uğur Mumcu Caddesi üzerine yapılan hatalı araç parkları sürücüleri ve vatandaşları çileden çıkarıyor. Yol boyunca yapılan çift sıra parklar ve zor anlar yaşatıyor.


banner287

IŞIKLARA PARK EDEN VAR
Araç sahipleri park yapmak için yer bulamayınca ortaya ilginç görüntülerde ortaya çıkıyor. Çerkezköy Cumhuriyet Meydanın tam ortasında bulunan kavşağın ortasına park eden araçtan, otobüslerin yolcu indirip, bindirmesi için ayrılan durak önlerine kadar park eden araçlar gözden kaçmadı.
UĞUR MUMCU CADDESİ YOL BOYUNCA PARK
Bir diğer dikkatleri çeken yer ise Uğur Mumcu Caddesi. Cadde boyunca yapılan hatalı parklardan dolayı araç sürücülerine kullanacak yol dahi bırakmıyor.
Özellikle öğlen saatlerinde daha da sıklıkla görülen hatalı parklara vatandaşlar tepki gösteriyor.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2014, 17:11

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 5 yıl Önce

trafik polisi falan yok, içişleri bakanlığına yazıp çerkezköydeki trafik şubeyi kapattırmalarını ve bu vesileyle tasarruf edeceklerini hatırlatmak lazım. trafik zabıtası desen ne iş yapar belli değil, zabıta bile yok. çerkezköy mahvolmuş bitmiş durumda buna katkısı olan tüm idarecilere gönülden selamlar. gelen geçen vatandaşın kulaklarınızı çınlattığından emin olun.

Yok canım daha neler..
Yok canım daha neler.. - 5 yıl Önce

bundan önceki belediye trafiğimizi çok güzel hale getirdi. çünkü bunların işleri hizmeti güçleri millet.. kimse bundan önceki ampulcü zihniyetin cebini doldurduğunu iddia etmesin.

otopark yok !!!
otopark yok !!! - 5 yıl Önce

otopark yok nereye park edelim düz ara park ediyoruz işte

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510