Hemşirelik kutsal bir meslektir

CHP Çerkezköy Kadın Kolları Başkanı Şayka Çalışkan ile İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri Çerkezköy’de hastaneleri ziyaret ederek görev başında olan hemşirelerin hemşireler haftasını kutladılar. Hemşirelik mesleğinin kutsal bir meslek olduğunu kaydeden Şayka Çalışkan, “Sağlık bir toplumun en büyük servetidir. Bu servetin kazanılmasında ve korunmasında hemşirelik ve mesleği önemli bir yere sahiptir. Tüm hemşirelerimizin bu anlamlı haftalarını kutluyor, hak ettikleri koşullarda çalışmalarını temenni ediyoruz” dedi.

Hemşirelik kutsal bir meslektir
ÇerkezköyBakış - CHP Çerkezköy İlçe Kadın Kolları yönetimi, Hemşireler haftası kapsamında Çerkezköy’de faaliyet gösteren 3 hastaneyi ziyaret ederek görev başında olan hemşirelerin hemşireler haftasını kutladı.
CHP’Lİ BAYANLARDAN HEMŞİRELER HAFTASI ZİYARETİ
CHP Çerkezköy Kadın Kolları Başkanı Şayka Çalışkan ile yönetim kurulu üyeleri Hemşireler Haftası kapsamında Çerkezköy’de faaliyet gösteren hastaneleri ziyaret ettiler. İlk durak olarak Çerkezköy Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden CHP Kadın Kolları Üyeleri, Devlet Hastanesi Başhemşiresi Narten Beydemir’e çiçek takdim ederek tüm hemşirelerin hemşireler haftasını kutladılar.SON DURAK ÖZEL ÇERKEZKÖY HASTANESİ OLDU
banner287
İkinci durak olarak Özel Optimed Hastanesi’ne geçen CHP’li bayanlar, burada da Optimed Hastanesi Başhemşiresi Sevda Sümbül’e çiçek takdim ederek görev başında olan hemşirelerin anlamlı haftalarını kutladılar. Son durak olarak Özel Çerkezköy hastanesine geçen bayanlar burada da hemşirelerin hemşireler haftasını kutlayarak ziyaretlerini sonlandırdılar.“HEMŞİRELERİMİZİN HAK ETTİKLERİ KOŞULLARDA ÇALIŞMALARINI İSTİYORUZ’’
Hemşireler Haftası’yla ilgili olarak açıklama yapan CHP Çerkezköy Kadın Kolları Başkanı Şayka Çalışkan, “Hemşirelik mesleği insanlığın sağlıkla ilgili gereksinmelerinden dolayı ortaya çıkan en kutsal ve en değerli mesleklerden biridir. Hepimizin bildiği gibi sağlık bir toplumun en büyük servetidir. Bu servetin kazanılmasında ve korunmasında hemşirelik ve mesleği önemli bir yere sahiptir. Hemşirelerimizin çalışma hayatında düşük ücret, yoğun performans, istenmeyen branşlarda çalışma meslekte ilerleyememe gibi sorunları var. Hemşirelerimiz büyük fedakarlıklarla, şefkat ve sabır göstererek mesleklerini yapmaktadırlar. Tüm hemşirelerimizin hemşireler gününü kutluyor, hak ettikleri koşullarda çalışmalarını diliyoruz” dedi.
Haber: Emrah Çoğalan

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 15:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510