Hesap yüzünden çıkan kavgada Balta ve nacaklar çekildi

Bağlık Mahallesi’nde meydana gelen kavgada iki yakın arkadaş arasında hesap yüzünden çıkan kavgaya ailelerde karşısınca ortalık savaş alanına döndü. Balta ve nacakların da kullanıldığı kavgada, iki tarafı ayırmak isteyen bir polis memuru eline aldığı darbe sonucu hafif şekilde yaralandı.

Hesap yüzünden çıkan kavgada Balta ve nacaklar çekildi
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Bağlık Mahallesi’ndeki iş yerinin önünde gece geç saatlerde meydana gelen kavgada ortalık savaş alanına döndü.
AİLELER DE KARIŞTI
Edinilen bilgiye göre dün gece saat 00.30 sıralarında meydana gelen kavgada arkadaş oldukları öğrenilen Ferdi B. ile Ali Ö. isimli şahıslar bir müzikholde alkol aldıktan sonra aralarında hesap yüzünden kavga çıktı. Yaşanan kavga olayının ardından her iki arkadaşın aile yakınları da kavgaya karışırken, kavga giderek büyüdü.
banner287
BALTA, NACAK, SOPA VE BIÇAKLA KAVGAYA GİRDİLER
Olay yerine gelen polis ekipleri iki aile arasında yaşanan arbedeyi önlemek isterken, bir polis memuru eline aldığı darbe ile hafif şekilde yaralandı. Kavga olayının ardından olay karıştıkları öğrenilen ve polis memurunun hafif şekilde yaralanmasına neden olan iki kişi gözaltına alınırken, kavganın ardından olay yerinde ve şahıslar üstünde balta, nacak, bıçak ve sopalar ele geçirildi. Şahıslar, emniyette alınan ifadelerinin ardından Adliyeye sevk edildiler. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306