İbreyi ‘250’ye kim vurdu?

Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ ve bazı partililer ile birlikte, Bakanlıklar nezdinde bazı temaslarda bulunmak üzere dün Ankara’ya gitti.

İbreyi ‘250’ye kim vurdu?
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ ve bazı partililer ile birlikte, Bakanlıklar nezdinde bazı temaslarda bulunmak üzere dün Ankara’ya gitti. Karayolu ile Ankara’ya giden Başkanların bindiği araçta hız kadranı 250’ye vururken, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demibağ, bu anı fotoğraflayarak facebook sayfasından paylaştı. Demirbağ’ın paylaştığı fotoğraf, takipçileri tarafından yorum bombardımanına tutulurken, Başkan Demirbağ, o fotoğraf çekilirken direksiyonda kimin olduğu konusunda bilgi vermedi.

banner287

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 12:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mazotçu
Mazotçu - 6 yıl Önce

yakıt parasını kendileri verse 90'ı geçmezlerdi..

vanlii
vanlii - 6 yıl Önce

kıh kıh kıh titreme varmı bence az biraz daha hız lı olsun bence destrekelyelim

hızlı soför
hızlı soför - 6 yıl Önce

o hızı ben c5 le cok yaptım hatta fazlasını bu arabamı yapmasın

mehmet
mehmet - 6 yıl Önce

bak işte bu yönetici ve yönetici adaylarının yaptığını sayın demirbağ hız yapmışsınız marifetmiş gibi bide facebookta mı paylaşmısınız. siz kamuoyuna örnek teşkil edecek insanlar olmalısınız. bu davranışınızı size ve o arabayı sürene hiç yakıştıramadım. resmen bir trafik canavarlığına üstlenmişsiniz ama allah korumuş. saygılarımla

mahalleli
mahalleli - 6 yıl Önce

o hızı kendi yaptığınız yollarda yapında görelim.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306