İkinci bir emre kadar YOK..!

Trakya hattında yapılacak yol yenileme çalışmaları kapsamında Uzunköprü-Edirne-İstanbul arası yolcu taşımacılığı ikinci bir bildiriye kadar kaldırıldı.

İkinci bir emre kadar YOK..!
ÇerkezköyBakış - Trakya hattında yapılacak yol yenileme çalışmaları kapsamında Uzunköprü-Edirne-İstanbul arası yolcu taşımacılığı ikinci bir bildiriye kadar kaldırıldı. Uygulama 1 Mart Cuma günü itibariyle başlayacak. Yapılan açıklamada tren seferlerinin yol yenileme çalışması kapsamında kaldırıldığı ifade edilerek “İstanbul-Halkalı-İstanbul arasında tüm anahat yolcu, bölgesel ekspres ve yük trenleri, İstanbul-Kapıkule-İstanbul arasında işletilen 81721/81722 Nolu bölgesel ekspres trenleri ile bu trenlerle bağlantı sağlayan 82861-82862-82863 ve 82864 nolu yolcu trenleri Alpullu-Uzunköprü-Alpullu arasında iptal edilmiştir. Ayrıca Uluslararası 81031/81032 nolu Bosfor ekspresi Kapıkule-Halkalı-Kapıkule arasında işletilecek olup Halkalı-İstanbul-Halkalı arasında seyri iptal edilmiştir”  denildi.
SEFERLER İPTAL EDİLDİ
Bu kapsamda Çerkezköy-İstanbul ile Çerkezköy-Edirne arasındaki yolcu taşımacılığı da ikinci bir açıklamaya kadar iptal edildi.
banner287


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 09:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
hamza
hamza - 7 yıl Önce

yıllar oldu nasıl bir yenilemeymiş,ne bitmez bir tadilatmış.20-30 vagonlu yük trenlerinin geçtiği yollardan 5 vagonlu yolcu treni nasıl geçemiyormuş..yük treni seferlerinide iptal edinde göreyim sizi..vatandaş ekonomik yolculuk yapıyorya..rahatsızmı oldunuz...gitsin otobüs firmalarına bi istanbul için 17tl ödesin..vatandaşta para bol nasıl olsa..

tc
tc - 7 yıl Önce

bu kararı alan işi bilmez istifa et halkı sömürtmekten yana kararlar almak için maaş almıyorsunuz sizin gibi beceriksizler yüzünden özelleştirme adı altın halkın vergileri ile yapılmış kamu kurumları birilerine peşkeş çekiliyor.hak edin çalışın .

VATANDAŞ
VATANDAŞ - 7 yıl Önce

bu edirne istanbul arasina neden hizli tren seferleri konmuyorda bazi firmalara trilyonlar kazandiriliyor???????????biri açiklama yapabilirmi??????

Ersan DEMİR
Ersan DEMİR - 7 yıl Önce

20-30 vagonlu yük trenlerinin geçtiği yollardan 5 vagonlu yolcu treni nasıl geçemiyormuş..yük treni seferlerinide iptal edinde göreyim sizi..vatandaş karari alan ki̇şi̇ i̇sti̇fa etsi̇n

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510