İl birincisi Kızılpınar’dan

Tekirdağ genelinde yapılan Temel Dini Bilgiler yarışmasının birincisi Kızılpınar Merkez Camii Kız Kuran Kursu öğrencilerinden Nuray Taşkıran oldu.

İl birincisi Kızılpınar’dan
Kızılpınar Merkez Camii Kız Kuran Kursu öğrencilerinden Nuray Taşkıran, İl genelinde yapılan Temel Dini Bilgiler yarışmasında birinci oldu. İl birincisi olan Taşkıran için Kızılpınar Merkez Camii’nde yapılan ödül töreninde konuşan İlçe Müftüsü Yusuf Tuna, elde edilen başarıdan dolayı çok mutlu olduklarını ve öğrencilerinin bundan sonra da yeni başarılar elde etmesi için çalışmaların devam edeceğini söyledi.

Tekirdağ genelinde yapılan Temel Dini Bilgiler yarışmasının birincisi Kızılpınar Merkez Camii Kız Kuran Kursu öğrencilerinden Nuray Taşkıran oldu.

İL GENELİNDE YAPILDI


Geçtiğimiz haftalarda Çerkezköy’de yapılan ‘Temel Dini Bilgiler’ yarışmasında birincilik elde eden Nuray Taşkıran, önceki gün de Tekirdağ’da yapılan yarışmada Çerkezköy’ü temsil etti. İl genelinde yapılan yarışmada toplam 20 soruya da rakipleri ile beraber doğru yanıt veren Nuray Taşkıran, ek soruların da tamamına doğru cevap verdi.

banner287
BİRİNCİ OLDU


Yapılan yarışmada Çerkezköy’ü temsil eden Nuray Taşkıran il birincisi olurken, ikinci Malkara’dan, üçüncü Süleymanpaşadan, dördüncü ise Çorlu’dan çıktı. Dün Kızılpınar Merkez Camii Kız Kuran Kursu’nda yapılan ödül töreninde ise Nuray Taşkıran’a İlçe Müftüsü Yusuf Tuna tarafından plaket verildi. Törende konuşan Müftü Tuna, “Kardeşimizi kutluyor ve tebrik ediyorum. Biz kuran kurslarımızı çok önemsiyoruz ve kuran kursları üzerindeki çalışmalarımıza da hız kesmeden devam ediyoruz.” dedi.

BAKSI DA TEBRİK ETTİ


Kızılpınar Merkez Camii İmam Hatibi Ahmet Baksı da Taşkıran’ı tebrik ederek, başarılarının devamını dilerken, Kızılpınar Merkez Camii Derneği Başkanı Yusuf Karalar ise birinci olan öğrenciye altın hediye etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2016, 17:38

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510