İlçe Kurum Amirleri toplandı

İlçe Kamu Kurum ve Kuruluşları Amirleri Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay başkanlığında düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

İlçe Kurum Amirleri toplandı
İlçe Kamu Kurum ve Kuruluşları Amirleri Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay başkanlığında düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Toplantıda konuşan Kubilay, Kurum Amirlerine, vatandaşların her türlü talep ve şikâyetlerini sabırla dinlemeleri ve ilgili mevzuat çerçevesinde gerekli işlemleri süratle yapmaları talimatını verdi. Kubilay, AB ve Kalkınma Ajansı Fonlarından yararlanmak için, her kurumun kendi alanıyla ilgili farkındalık yaratacak projeler hazırlamasını da istedi.

İlçe Kamu Kurum ve Kuruluşları Amirleri Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay başkanlığında düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

YAPILANLAR VE YAPILACAKLAR GÖRÜŞÜLDÜ


Çerkezköy Kaymakamlığı Toplantı Salonu’nda 5442 Sayılı Yasanın 40. Maddesi gereği gerçekleştirilen toplantıda, 2015 yılında kurumların yaptığı çalışmalar, devam eden projeler ve 2016 yılında yapılması planlanan faaliyetler masaya yatırıldı. Toplantıda konuşan Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, bürokratik odaklı iş anlayışından ziyade vatandaşa hizmet odaklı görev anlayışına sahip olduklarını ifade ederek iş ve işlemlerin yapılmasında gereken hassasiyetin gösterilmesi ve vatandaşlarla sağlıklı iletişimin sağlanması, yol gösterici olunması konularına dikkat çekti.

GEREKLİ İŞLEMLERİN YAPILMASI TALİMATINI VERDİ


Kurum Amirlerine, vatandaşların her türlü talep ve şikâyetlerini sabırla dinlemeleri ve ilgili mevzuat çerçevesinde gerekli işlemleri süratle yapmaları talimatını veren Kaymakam Kubilay, AB ve Kalkınma Ajansı Fonlarından yararlanmak için, her kurumun kendi alanıyla ilgili farkındalık yaratacak projeler hazırlamasını da istedi. Kubilay, Kaymakamlık Proje Koordinasyon Biriminden destek alınarak çalışmaların başlamasını istedi.

“BİZZAT TAKİP EDECEĞİZ”


Halk Eğitim Kampanyası, Okuma-Yazma Seferberliği ve Okul Öncesi Eğitim Kampanyası ile ilgili de konuşan Kubilay Kurum Amirlerinden bu çalışmalara gerekli katkıları sağlamalarını isteyerek, yapılacak çalışmaları bizzat takip edeceklerini söyledi. Kubilay, tüm kamu kurum ve kuruluş amirleri ile tüm kamu çalışanlarına hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2016, 14:00

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510