İlk tebrik Kozuva ve Kök’ten

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop’un TBMM Başkanı seçilmesinin ardından Şentop’u ilk tebrik edenler AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ümit Kök ile Çerkezköy Belediye Başkan adayı Süleyman Kozuva oldu.

İlk tebrik Kozuva ve Kök’ten

Çerkezköy Bakş-AK Parti Tekirdağ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop’un TBMM Başkanı seçilmesinin ardından Şentop’u ilk tebrik edenler AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ümit Kök ile Çerkezköy Belediye Başkan adayı Süleyman Kozuva oldu.

Bugün yapılan seçimde, TBMM’nin 29. Başkanı AK Parti Tekirdağ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop seçildi. Tekirdağ genelinde de AK Parti teşkilatları ve ilçe başkanları ile belediye başkan adayları, Şentop’u bu özel günde yalnız bırakmadı. TBMM’deki oturuma katıldı. 

Tekirdağ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop, seçimin tamamlanmasının ardından makamında Cumhur İttifakı Çerkezköy Belediye Başkan adayı Süleyman Kozuva, Çerkezköy İlçe Başkanı Ümit Kök, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mestan Özcan ve ilçe başkanları ve belediyle başkan adaylarını kabul etti. 
Kök, sosyal medya hesabından TBMM Başkanı Mustafa Şentop’u tebrik ziyaretleri ile ilgili fotoğrafı paylaşarak, altına da“TBMM Başkanı seçilen Tekirdağ Milletvekilimiz Prof. Dr. Sayın Mustafa Şentop’u Çerkezköy Belediye Başkan adayımız sayın Süleyman Kozuva ile beraber tebrik ve hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk . Ülkemize, bölgemize, Tekirdağımız’a hayırlı uğurlu olsun.” notu düştü.
 

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2019, 18:31

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510