İnsanlık ölmemiş

Türkiye genelinde hayvanlara yapılan eziyet haberleri yüreğimizi sızlatırken, Çerkezköy’de ise yüreğimize dokunacak ve tüm Dünya’ya örnek olacak anlar yaşandı. 5. kattan aşağıya düşmek üzere bir kediyi kurtarmak için onlarca insan seferber oldu.

İnsanlık ölmemiş

Çerkezköy Bakış-Türkiye genelinde hayvanlara yapılan eziyet haberleri yüreğimizi sızlatırken, Çerkezköy’de ise yüreğimize dokunacak ve tüm Dünya’ya örnek olacak anlar yaşandı. 5. kattan aşağıya düşmek üzere bir kediyi kurtarmak için onlarca insan seferber oldu.

banner287

Atatürk Caddesi üzerinde bir apartmanın 5. Kat balkonundaki çanak antene tutunarak düşmemek için çaba gösteren kediyi fark  vatandaşlar seferber oldu. Kedi dengesini kaybedince 5. kattan 4. katta bulunan çanak antene tutundu. Bir süre sonra ise kedi buradan hızla aşağıya düştü. Aşağıda bekleyen vatandaşlar ise kediyi yere düşmeden havada yakaladı. Ardından da alkış tufanı koptu. Ülke genelinde hayvanlara yapılan eziyet yüreğimizi sızlatırken, Çerkezköy’de ortaya çıkan bu görüntü ise “İnsanlık ölmemiş” dedirtti. Bu anlar ise bir vatandaş tarafından saniye saniye görüntülendi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2018, 21:05

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306