İrmet Hospital gazeteciler bayramını unutmadı

Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi Kurumsal Yöneticileri gazetemiz BAKIŞ’ı ziyaret etti.

İrmet Hospital gazeteciler bayramını unutmadı
Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi Kurumsal Yöneticileri 21 Ekim Gazeteciler Bayramı dolayısıyla gazetemiz BAKIŞ’a ziyarette bulundu. İrmet Hospital Hastanesi adına ziyarette bulunan Emre Alkan, gazeteciler bayramını kutlayarak, gazeteciliğin kutsal bir meslek olduğunu ifade etti.

Çerkezköy Bakış -
Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi Kurumsal Yöneticileri gazetemiz BAKIŞ’ı ziyaret etti.

ZİYARETTE BULUNDULAR

Dün saat 11:00’da gerçekleşen programda Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi adına Emre Alkan ve Kurumsal Yönetici Leyla Alkan 21 Ekim Gazeteciler Bayramı dolayısıyla gazetemiz Çerkezköy BAKIŞ’ı ziyaret etti.

banner287
GAZETECİLİĞİN ÖNEMİNE VURGU YAPTILAR

Ziyarette konuşan Emre Alkan, gazetecilik mesleğinin zorluğuna ve önemine vurgu yaparken, “Kar, kış, yağmur, çamur demeden halkı bilgilendirmek adına yaptığınız bu görev çok kutsal. Bugün de sizler ile beraber olmaktan dolayı çok mutluyuz.” ifadelerini kullandı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akif Aldoğan da yaptığı konuşmada İrmet Hospital Hastanesi adına ziyarette bulunan Emre Alkan ve Kurumsal Yönetici Leyla Alkan’a yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür ederken, halkı aydınlatmak adına gece, gündüz çalıştıklarını ve doğru haberi en hızlı şekilde kamuoyuna sunmak için gayret ettiklerini söyledi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2015, 18:23

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306