İrmet'ten öğretmenlere sağlık indirimi

Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi ile Eğitim Bir Sen Çerkezköy, Kapaklı, Çorlu ile Ergene Şubesi arasında indirim anlaşması imzalandı.

İrmet'ten öğretmenlere sağlık indirimi
Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi ile Eğitim Bir Sen Çerkezköy, Kapaklı, Çorlu ile Ergene Şubesi arasında sendika üyesi öğretmen ile birinci derece yakınlarına yönelik sağlık hizmetleri için indirim anlaşması yapıldı.

Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi ile Eğitim Bir Sen Çerkezköy, Kapaklı, Çorlu ile Ergene Şubesi arasında indirim anlaşması imzalandı.

PROTOKOL İMZALANDI


banner287
İndirim anlaşması için önceki gün sendika temsilcileri ile hastane temsilcileri arasında protokol imzalandı. İmza protokolüne Eğitim Bir Sen Çerkezköy Şube Başkanı Ahmet Üzgün, Eğitim Bir Sen Kapaklı Şube Başkanı Bayram Akarca, Eğitim Bir Sen Çerkezköy Çorlu Şube Başkanı Bülent Kaya, Eğitim Bir Sen Ergene Şube Başkanı Tolga Güllü, Özel İrmet Hospital Hastanesi Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Çağlar Demirtaş, Kurumsal İletişim Tanıtım Pazarlama Uzmanı Ayşe Akgün ile Kurumsal İletişim Uzmanı Füsun Özcan katıldı.

KİMLERİ KAPSIYOR?


Eğitim Bir Sen Çerkezköy Şube Başkanı Ahmet Üzgün, sendikası üyesi öğretmenler için en iyisini yapmaya çalıştıklarını söyleyerek “Buradaki amacımız tüm üyelerimizin sağlık konusunda indirimli olarak sağlık hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamaktır” şeklinde konuştu. Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi ile Eğitim Bir Sen Çerkezköy, Kapaklı, Çorlu ile Ergene Şubesi arasında imzalanan sağlık indirim anlaşması sendika üyesi öğretmen ile birinci derece yakınlarına yönelik sağlık hizmetlerini kapsıyor.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2016, 16:43

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510