İş sağlığı ve güvenliği semineri düzenlenecek

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası yeni yürürlüğe giren 6331 sayılı İş sağlığı ve güvenliği kanunu ile ilgili bir bilgilendirme semineri düzenleyecek. ÇTSO Konferans Salonu’nda Cumartesi günü düzenlenecek seminer saat 14.00’da başlayacak.

İş sağlığı ve güvenliği semineri düzenlenecek
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde İş sağlığı ve güvenliği semineri düzenlenecek.
‘’SEMİNER BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR’’
Tome Bilgi Holding’i iştirak markası olan B+ iş güvenliği hizmetleri işbirliği ile gerçekleşecek olan seminer öncesi bir basın toplantısı düzenlendi. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Gürsoy seminer hakkında bilgilendirmede bulunarak ‘’Bölgemizin sanayi bölgesi olması ve nüfusunun yüzde seksenine yakının sanayi firmalarında çalışması sebebiyle bu seminer büyük önem arz etmektedir.”  Dedi.
‘’CUMARTESİ DÜZENLENECEK’’
banner287
Tome Bilgi Holding’i Yönetim Kurulu Başkanı Emirhan Aydın, seminerin Cumartesi günü saat 14.00’da Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda gerçekleştirileceğini açıklayarak ‘’Geçtiğimiz yıl Haziran ayında çıkan yasa çerçevesinde iş sağlığı ve güvenliği konusunda bazı değişiklikler yapıldı. Bu seminer işverenlere ve çalışanlara yönelik bir seminer olacak. Umarım katılan çalışanlara faydalı bir etkinlik olur’’ şeklinde konuştu.
YENİ DEĞİŞİKLİKLER ANLATILACAK
Yeni yasanın işverenlere getirdiği yükümlülükler ve bu yükümlülüklerin uygulanmaması durumunda karşılaşılacak cezai işlemlerin de konuşulacağı seminer soru cevap kısmının ardından tamamlanacak. Seminere katılmak isteyenler seminer öncesine kadar kayıt yaptırabilecekler.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 14:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306