‘İstanbul Çetesi’ne KOCABIÇAK darbesi

İstanbul’dan gelerek Kapaklı’da hırsızlık yaptıkları belirlenen bir şebeke, İlçe Emniyet Müdürü Murat Kocabıçak’ın bizzat yönettiği ‘Çekiç’ ismi verilen operasyonla çökertildi. Atatürk Mahallesi Arın Sokak’taki bir adrese sabah saatlerinde operasyon düzenleyen İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Ekipleri Coşkun S., Gökhan Ö., Can Ç. İle Erdinç Ö.’yü çaldıkları elektronik malzemelerle birlikte kıskıvrak yakaladı. Yapılan sorgulamalarında haklarında çeşitli suçlardan yakalanma kararı bulunan Gökhan Ö., Can Ç. İle Erdinç Ö.’nün İstanbul’dan geldikleri, Coşkun S.’nin ise Çerkezköy’de ikamet ettiği öğrenildi. Zanlılar emniyette tamamlanan ifadelerinin ardından dün saat 15.00 sıralarında adliyeye sevk edildiler. Adliye’de mahkemeye çıkarılan zanlılardan Gökhan Ö., Can Ç. İle Erdinç Ö. İle Coşkun S., yapılan sorgulamalarının ardından tutuklanarak Çerkezköy Cezaevi’ne gönderildi.

‘İstanbul Çetesi’ne KOCABIÇAK darbesi
ÇerkezköyBakış - Bir ihbarı değerlendiren Asayiş Büro ekipleri, iki ayrı evde hırsızlık yaptıkları tespit edilen 4 kişiyi kıskıvrak yakaladı.
ÇEKİÇ OPERASYONUYLA ÇERKEZ TOKADI YEDİLER
İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, İstanbul’dan gelerek Kapaklı’da hırsızlık yaptıkları belirlenen bir şebekeyi düzenlenen Çekiç operasyonuyla bozguna uğrattı. Edinilen bilgiye göre bir ihbarı değerlendiren Asayiş Büro ekipleri, önceki gece saat 03.00 sıralarında Atatürk Mahallesi Arın sokak üzerinde şüpheli şahısların olduğu bilgisine ulaştı. Çekiç ismi verilen operasyon kapsamında titiz bir çalışma yürüten Asayiş Büro ekipleri dün saat 09.00’da baskın için düğmeye bastı.
ŞEBEKE ÜYELERİNİN SUÇ DOSYALARI KABARIK
Arın Sokak’taki bir adrese yapılan baskında Coşkun S., Gökhan Ö., Can Ç. ve Erdinç Ö. çaldıkları malzemelerle birlikte ele kıskıvrak yakalandı. Asayiş Büro ekipleri tarafından kıskıvrak yakalanan zanlılar ifadeleri alınmak üzere İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldüler. Gökhan Ö., Can Ç. ve Erdinç Ö.’nün İstanbul’dan geldikleri, birçok suçtan ayrı ayrı dosyaları bulunduğu aynı zamanda arandıkları, diğer zanlı Coşkun S.’nin ise Çerkezköy’de ikamet ettiği öğrenildi.
ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER
Zanlıların alınan ifadelerinde Kapaklı’da Hürriyet ve istiklal caddelerindeki iş yeri ile bir evde hırsızlık yaptıkları öğrenilirken girdikleri yerlerden televizyon ve Bilgisayar çaldıkları tespit edildi. Zanlılar emniyette tamamlanan ifadelerinin ardından dün saat 15.00 sıralarında adliyeye sevk edildiler. Adliye’de mahkemeye çıkarılan zanlılardan Gökhan Ö., Can Ç. İle Erdinç Ö. İle Coşkun S., yapılan sorgulamalarının ardından tutuklanarak Çerkezköy Cezaevi’ne gönderildi.
banner287
ŞEBEKE ÜYESİNİN KIZ KARDEŞİ DİZİ SETİNDE MAKYÖZ
Bu arada şebeke üyelerinden Erdinç Ö.’nün kız kardeşinin bir televizyon kanalında yayımlanan dizi setinde makyöz olarak çalıştığı öğrenildi. Emniyet çıkışında dizinin makyözü genç kız yakınlarıyla birlikte şebeke üyesi olan abisini bekledi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306