İşte Atanan Yeni Müdürler

Milli Eğitim Bakanlığı’nın 4 yıl ve üzerinde görev yapan Okul Müdürlerine yönelik yaptığı değerlendirmede 70 puanın altında kaldıkları gerekçesiyle görevden alınan okul müdürleri ile müdürlük kadrosu boş bulunan okullara müdür atamaları yapıldı.

İşte Atanan Yeni Müdürler
Milli Eğitim Bakanlığı’nın 4 yıl ve üzerinde görev yapan Okul Müdürlerine yönelik yaptığı değerlendirmede 70 puanın altında kaldıkları gerekçesiyle görevden alınan okul müdürleri ile müdürlük kadrosu boş bulunan okullara müdür atamaları yapıldı. Atamalar dün Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün resmi web sitesinden duyuruldu.

Çerkezköy Bakış -
Milli Eğitim Bakanlığı okul müdürü değerlendirme sürecinde görevden alınan okul müdürlerinin yerine yeniden müdür atamak amacıyla çalışmalar başlatmış, adaylar illerde oluşturulan komisyon karşına sözlü mülakata alınmıştı.
MÜDÜR ADAYLARI TERCİHTE BULUNDU
Her ilde yapılan sözlü mülakatın ardından okul müdürü atama takvimine göre sonuçlar açıklandı. Çerkezköy’de sözlü sınava 37 müdür adayı, Kapaklı’dan ise
17 müdür adayı mülakata girdi. Müdür adaylarına yönelik yapılan mülakat sonuçlarının duyurulmasının ardından 70 ve üzerinde puan alan müdür adayları okul tercihlerinde bulundu.
ATAMALAR DUYURULDU
İl Milli Eğitim Müdürlüğü dün web sitesinde tercih sonuçlarını açıkladı. Buna göre
banner287
Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi Müdürlüğü’ne Ahmet Üzgün, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi Müdürlüğü’ne Fahrettin Karaman, Çerkezköy Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğüne İsa Çetin, Hacı Fahri Zümbül Meslekli ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğüne Talat Mutlu, Veliköy Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürlüğü’ne Cemil Duran, Atatürk İlkokulu Müdürlüğüne Yakup Dönmez,
Cumhuriyet İlkokulu Müdürlüğüne Yalçın Memiş, Fevzipaşa İlkokulu Müdürlüğü’ne Hakan Asma, Nurullah Narin Ortaokulu Müdürlüğü’ne Musa Dinç, Raif Dinçkök Ortaokulu Müdürlüğüne Yunus Emre Sezer, Kızılpınar 125.Yıl Ortaokulu Müdürlüğü’ne ise Aydın Hasar atandı.
YENİ GÖREV YERLERİ BELLİ OLDU
Kapaklı’da ise Kapaklı Anadolu Lisesi Müdürlüğüne Mustafa Türk, Kapaklı İmam Hatip Ortaokulu Müdürlüğüne Yavuz Kayaalp, Kapaklı Gazi İlkokulu Müdürlüğü’ne Osman Günel, Kapaklı Gazi Ortaokulu Müdürlüğü’ne Ahmet Öner, Karaağaç Atatürk Ortaokulu Müdürlüğüne Vehbi Bozkuş, İrfan-Fatma Mandalı İlkokulu Müdürlüğü’ne Erdal Durak ile Sanayiciler İlkokulu Müdürlüğüne Cahit Nuri Koç atandı.
BAZI KURUMLARA ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE ATAMA YAPILACAK
Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi, Çerkezköy Rehberlik Araştırma Merkezi
Müjgan Serkan Karagöz Özel Eğitim Uygulama Merkezi 1.Kademe, Zehra Mehmet Gülkaya Anaokulu ile Kapaklı Çok Programlı Lisesi Anadolu Lisesi müdürlüğüne ise başvuru olamaması, başvuranların ise belirtilen şartları tamamlamaması nedeniyle henüz müdür ataması yapılmadı. İlgili kurumlara önümüzdeki günlerde müdür ataması yapılacağı öğrenildi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2014, 09:21

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
ogretmen
ogretmen - 5 yıl Önce

Evet perde indi ve beklenen son...Eğitim bir sen li bütün yöneticiler mudur...Hüseyin efendi Tebrikler...,

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510