İşte Mavi Liste’nin meclis üyesi adayları

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine sayılı günler kala Mavi Liste’ye önderlik eden Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Ali Tever, 2.Grup dışında listesini açıkladı. Mavi Liste olarak seçime gireceklerini kaydeden Tever, “Biz hep gerçekler neyse onu söylüyoruz. Bizlere görev yaptığımız 4 yıl boyunca çalışmadığımız yönünde eleştirilerde bulunuyorlar. Madem çalışmadık, kasamızda 1 milyon 600 bin TL var, bu para nereden geldi?. Biz ekip olarak çok güzel işler çıkardık.” şeklinde konuştu.

İşte Mavi Liste’nin meclis üyesi adayları
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın hafta sonu gerçekleştirilecek organ seçimleri öncesinde Mavi Liste’ye önderlik eden Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Ali Tever, listesini açıkladı.
TEVER BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nda bugün saat 14.30’da basın toplantısı düzenleyen Dursun Ali Tever, seçime hazır olduklarını söyleyerek seçime girecekleri meslek gruplarındaki isimleri tek tek açıkladı. Tever’in liderliğindeki Mavi Liste’nin meclis üyesi adayları şunlar: “1.Grup: Oktav Gıda, Big M Soysever Bilgiç, SM Tarımcılık Ufuk Mangır; 3.Grup: Melodi Giyim Mustafa Asbaş, Bilecen Ticaret İsmet Bilecen, Asya Bilgisayar Bülent Ceylan; 4.Grup: Yegin İnşaat Tuncay Yeğin, Hekimoğlu İnşaat Selami Hekimoğlu; 5.Grup: Selvili Petrol Ertan Selvili, Gürsoy Ticaret Cüneyt Gürsoy, Asbaş Nakliyat Emre Asbaş; 6.Grup: Eke Özel Güvenlik Tahir Eke, Dekor Düğün Salonu Nihat Macit; 7.Grup: Tever MDF Dursun Ali Tever, Avrupa Palet Diler Çıtak, Efendioğlu Plastik Muzaffer Efendioğlu; 8.Grup: Elkon A.Ş. Ali Remzi Öztürk, BM Matbaa Mürekkepleri Kayahan Büyük, Çerkezköy Eloksal Erdem Dişikara; 9.Grup: Trakya Endüstri Tahsin Kırmızıgül, Yuni Geri Dönüşüm Fikri Güzel; 10.Grup: Han Sigorta Serhan Muştu, Erler Kuyumculuk Ergun Er’’ Tever, 2.Grup Meclis Üyesi adayları ile 4.Grup ile 6.Grup’taki birer meclis üyesini önümüzdeki günlerde açıklayacak.
“BEL ALTI VURMUYORUZ”
Seçimlerde 2 kadın adayı da meclise sokmayı planladıklarını belirten Dursun Ali Tever; “Bu vesileyle kadınlarımızı da artık yönetimde, mecliste görmeyi istiyoruz.” dedi. Sarı Liste’nin başkan adayı Süleyman Kozuva’nın Oda’nın vatandaşa kapalı olduğu yönünde eleştiride bulunduğunu söyleyen Tever, Oda’nın herkesin kullanımına açık olduğunu belirterek, “Süleyman Kozuva, siyasi demeçler vererek belden aşağı vurmaya çalışıyor. Biz belden aşağı hiçbir zaman vurmadık. Kendi işimizi yapıyoruz. Üstelik arkamızda herhangi kimseyi almadan seçim sürecini yürütüyoruz.” İfadelerini kullandı.



banner287
“ÇALIŞMADAN KASADAKİ PARA NASIL GELDİ?”
Mavi Liste olarak seçime gireceklerini kaydeden Tever, “Biz hep gerçekler neyse onu söylüyoruz. Bizlere görev yaptığımız 4 yıl boyunca çalışmadığımız yönünde eleştirilerde bulunuyorlar. Madem çalışmadık, kasamızda 1 milyon 600 bin TL var, bu para nereden geldi?. Biz ekip olarak çok güzel işler çıkardık.” Şeklinde konuştu
“YÖNETİMİN KAVGALARDA BİR ETKİSİ YOKTUR’’
Tever, şöyle devam etti: “Son 2 yılda kısır çekişme ve kavgalarla gündeme gelen ÇTSO’da yönetimde herhangi bir çatlak oluşmadı. Bu kavgalarda şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarımın hiçbir etkisi yoktur. Kavgaları çıkaranlar dönemin meclis başkanı İsmail Akın, yardımcısı Süleyman Kozuva ile meclis üyelerinden başta Rahmi Yılmaz üzere diğerleridir. Bu isimler de Sarı Liste’nin adayları olarak isimleri geçiyor.”
 “HERKES LİSTESİNİ AÇIKLASIN”
Kendilerinin beklendiği üzere listelerini açıkladığını belirten Tever son olarak diğer adayların listelerini açıklamasını istedi ve genç ve dinamik ekibine güvendiğini belirtti.
Haber: Savaş Akyıldırım

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 14:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 6 yıl Önce

sayın dursun bey ile yolumuza devam ediyoruz inşallah, bel altı vurmamanız, bu kadar hakaret içerikli sözlere saygı çerçevesi içinde cevap vermeniz sizin ne kadar kaliteli insanlar olduğunuzu gösteriyor, yolunuz açık olsun..

çerkezköylü
çerkezköylü - 6 yıl Önce

ekibe hayran oldum.tebrikler başkan..oylar kesinlikle maviye...başkanım ileride sizi çerkezköy belediye başkanı olarakta görmek istiyoruz...

üye
üye - 6 yıl Önce

onları sandığa gömücez başkanım, oylar maviye!!!!

Yolunuz açık olsun...
Yolunuz açık olsun... - 6 yıl Önce

yolunuz açık olsun dürüst başkan... inadına mavi...

inşaatçı
inşaatçı - 6 yıl Önce

tebrikler, şimdiden hayırlı uğurlu olsun

seçmen
seçmen - 6 yıl Önce

yolumuz açık olsun... şeref mücadelemiz.

ticarethane sahibi
ticarethane sahibi - 6 yıl Önce

tam destek, hep destek büyük başkana

yşllojistik
yşllojistik - 6 yıl Önce

allah yolunuzu acik etsin. yonetimde bayanlara yer verilmesi ayrıca dikkate alınması düşünülmesi sevindirici başarılarınızın devamını diler.


SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510