Kadın Girişimciler Kurulu kuruluyor

Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve Genç Girişimciler İcra Komitesi seçimleri 27 Şubat 2019 Çarşamba günü Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılacak.

Kadın Girişimciler Kurulu kuruluyor

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan açıklamada şu bilgiler verildi: “Kadın üyelerimize söz verdiğimiz gibi ‘Kadın Meclisi’ için hazırladığımız ve TOBB’ne sunduğumuz yönerge doğrultusunda TOBB tarafından Kadın Girişimciler Kurulu ve İcra Komiteleri çalışma esaslarında değişiklikler yapılmıştır. Böylece kadın üyelerimize verdiğimiz sözü tutuyor ve 33 kişiden oluşacak ‘Çerkezköy TSO Kadın Girişimciler Kurulu’nu kuruyoruz. Çerkezköy TSO üyesi gerçek kişi tacir veya tüzel kişilerin ortağı, yönetim kurulu üyesi, yöneticisi, genel müdürü olan kadın üyelerimizi ‘Kadın Girişimciler Kurulu’ üyesi olmaya davet ediyoruz. ‘Kadın Girişimciler Kurulu’ ile ‘Genç Girişimciler Kurulu’ üyeliği başvuruları başlamış olup, başvurular 22 Ocak 2019 Salı günü saat 17.00’a kadar Odamıza şahsen yapılacaktır. Diğer bilgiler için Odamız web sitesini (www.cerkezkoytso.org.tr) ziyaret ediniz.”

BAŞVURU İÇİN SON TARİH 22 OCAK 2019

Başvuruların son tarihi 22 Ocak 2019 olduğu, seçmen listeleri ile seçim tarihi yeri ve saatinin ise 11 Şubat 2019 Pazartesi gününden itibaren odamız hizmet binasında ve odanın web sitesinden yayınlanacağı belirtildi.

banner287
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306