Kahvaltıda bir araya geldiler

Türkiye Okul Kıyafetleri İmalatçıları, Satıcıları Derneği Trakya Şubesi geniş katılımlı bir kahvaltı programı düzenledi.

Kahvaltıda bir araya geldiler
Türkiye Okul Kıyafetleri İmalatçıları, Satıcıları Derneği Trakya Şubesi geniş katılımlı bir kahvaltı programı düzenledi. Programda konuşan Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, güzel bir organizasyonda bir arada bulunduklarını söyleyerek “ Eğitimin her alanıyla yakından ilgiliyiz. Bundan sonra da yakından ilgili olmaya devam edeceğiz. Türkiye Okul Kıyafetleri İmalatçıları, Satıcıları Derneği Trakya Şubesi’ne çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Çerkezköy Bakış -
Türkiye Okul Kıyafetleri İmalatçıları, Satıcıları Derneği Trakya Şubesi geniş katılımlı kahvaltı programı düzenledi.KAHVALTI PROGRAMI DÜZENLENDİ
Yalı Restaurant’ta dün saat 09.00’da düzenlenen kahvaltı programına Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Barın, Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nalbant, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ, Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Serkan Karagöz, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul müdürleri, okul aile birliği başkanları ile öğretmenler katıldı.
banner287
MİSAFİRLERİYLE YAKINDAN İLGİLENDİ
Türkiye Okul Kıyafetleri İmalatçıları, Satıcıları Derneği Trakya Şubesi Başkanı Yaşar Yılmaz ile Türkiye Okul Kıyafetleri İmalatçıları, Satıcıları Derneği Trakya Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri misafirlerini tek tek karşılayarak hepsiyle yakından ilgilendi. Kahvaltının ardından kısa bir konuşma yapan Yaşar Yılmaz, kahvaltı programına katılanlara teşekkür etti.“EĞİTİMİN HER ALANIYLA YAKINDAN İLGİLİYİZ”
Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay da programda konuşma yaptı. Kahvaltı programını düzenleyen Türkiye Okul Kıyafetleri İmalatçıları, Satıcıları Derneği Trakya Şubesi Yönetimine teşekkür ederek “Çok güzel bir organizasyonda bir araya bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Eğitimin her alanıyla yakından ilgiliyiz. Bundan sonra da yakından ilgili olmaya devam edeceğiz. Türkiye Okul Kıyafetleri İmalatçıları, Satıcıları Derneği Trakya Şubesi’ne çalışmalarında başarılar diliyorum.” Konuşmaların tamamlanmasının ardından kahvaltı programı sona erdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2014, 15:37

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
öğretmen
öğretmen - 5 yıl Önce

hani okul kıyafetlerini serbest bırakmıştınız? bu fotoğraftaki zatların eğitimle ne alakası var..ayrıca bu derneğin başkanı istanbulda bir belediyenin itfaiye görevlisi değil mi?

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510