Kahve Diyarı’na görkemli açılış

Çerkezköy Kahve Diyarı, görkemli açılış töreni ile yeni konseptiyle Çerkezköylülerin hizmetine sunuldu.

Kahve Diyarı’na görkemli açılış
Kahve Diyarı Çerkezköy, yeni konsepti ile Çerkezköylü vatandaşların hizmetine açıldı. Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden emekli Özcan Ballı ve Ali Yüksel’in işletmeciliğini üstlendiği Kahve Diyarı’nın yeni konsept açılışına yoğun ilgi gösterildi.

Çerkezköy Bakış -
Çerkezköy Kahve Diyarı, görkemli açılış töreni ile yeni konseptiyle Çerkezköylülerin hizmetine sunuldu.

AÇILIŞ TÖRENİ DÜZENLENDİ

Dün saat 16:00’da düzenlenen açılış törenine Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, MHP Çerkezköy İlçe Başkan Vekili Alpaslan Karıksız, İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amiri Ekrem Çiçek, Çerkezköy Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Yılmaz Arat, Özel İrmet Hospital Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Ahmet Türker ile Op.Dr.İrfan Tombalak, BİKSAN Sanayi Sitesi Başkanı Nuri Konak ve çok sayıda davetli katıldı.

HAYIRLI OLSUN TEMENNİSİNDE BULUNDU


İşletme ortaklarından olan Ali Yüksel, işletmelerinin tüm Çerkezköylülere hayırlı olmasını temenni etti ve kendilerini yalnız bırakmayan katılımcılara teşekkür etti.

banner287


AÇILIŞ KURDELESİ KESİLDİ

Konuşmanın ardından protokol katılımcıları açılış kurdelesini kestiler. İşletme sahipleri Özcan Ballı ile Ali Yüksel davetliler ile yakından ilgilenirken, açılışa katılan AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe’ye, İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan’a, MHP Çerkezköy İlçe Başkan Vekili Alpaslan Karıksız’a ve BİKSAN Sanayi Sitesi Başkanı Nuri Konak’a Özcan Ballı tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.İKRAMLARIN ARDINDAN SONA ERDİ

Yapılan açılış törenin ardından katılımcılara çeşitli yiyecek ve içecek ikramının ardından açılış programı sona erdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2015, 18:32

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306