Kapaklı’da ‘Zenginal’ rahatsızlığı

Yaklaşık 9 yıldır Çerkezköy’de görev yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi Zenginal’ın, Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü olmak için girişimlerde bulunduğu öğrenildi. Çerkezköy’deki performansından memnun kalmayan Kapaklılı idareciler ise, Zenginal’ın Kapaklı’ya atanmasına karşı çıkıyor.

Kapaklı’da ‘Zenginal’ rahatsızlığı
ÇerkezköyBakış - Tekirdağ’ın Büyükşehir İlan edilmesi ve Kapaklı’nın da İlçe statüsüne kavuşturulması, rotasyon gereği Çerkezköy’deki görev süresini dolduran, ancak Çerkezköy’den ayrılmak istemeyen daire müdürlerine de gün doğurdu.
KAPAKLI’DA ZENGİNAL SESLERİ
Çerkezköy’de 9 yılı aşkın süredir görev yapan ve zorunlu rotasyon nedeniyle buyıl itibariyle Çerkezköy’den ayrılması gereken İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi Zenginal’ın da, Kapaklı İlçesi’ne atanmak için girişimlerde bulunduğu ifade ediliyor.  
banner287
İSTEMİYORUZ
Çerkezköy’deki performansından memnun kalmayan Kapaklı idareciler ise Zenginal’ın Kapaklı’ya atanmasına karşı çıkıyor. İsminin açıklanmasını istemeyen bir yetkili “Yeni ilçe olan Kapaklı’da başta eğitim olmak üzere her alanda eksiklikler var. Bu eksiklikler ancak, Tekirdağ’ı harekete geçirebilecek aktiflikte olmalıdır. Çerkezköy’de miadını doldurduktan sonra, Kapaklı’da emeklilik günlerini bekleyen idareciler istemiyoruz” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 13:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
realistt
realistt - 6 yıl Önce

yetkili doğru söylemiş....

misafir.
misafir. - 6 yıl Önce

eğitimin önemini benimseyen hakikaten bir şeyler vermek isteyen yöneticiler istiyoruz.çerkezköyde misyonunu şöyle veya böyle tamamlamış heyecanını yitirmiş emeklilik heyecanından başka heyecanı olmayan değil eğitime katkıda bulunacak enerji dolu hırslı yöneticilere ihtiyacımız olacaktır.
sadece ve sadece koltuk peşinde olan yönetici istemiyoruz.
saygılarımla.

tc
tc - 6 yıl Önce

adam olsan çoktan istifa ederdin ama sende ne gurur kalmamış yazık menfaatlerin için eğitimin içine e....me. kaymakam beyin hanımının olayında başarından dolayımı kapaklıya atama istiyorsun ??

öğretmen
öğretmen - 6 yıl Önce

niye istemiyorsunuz adamı?tam da akp nin müdürü..istediğini müdür yapıyor,istemediği müdüründe tayinini çıkarıyor..yaptıkları icraatlara bakın yeter!...

MİSAFİR .
MİSAFİR . - 6 yıl Önce

eğitime tam destek için köhnemiş beyinler değil.idealsit genç beyimnlerin yönetimwe gelmesimni istiyoruz.
insaallah yöneticilere sesimizi duyurabiliriz.

yurttaş
yurttaş - 6 yıl Önce

adam bi kere karadenizli...kafadan 1-0 galip başlıyor...belediye başkanı,karadenizli,ilçe başkanı karadenizli,daire amirlerinin %80 ni karadenizli,akp yönetiminin ağır topları karadenizli...ne bekliyorsunuz?

kapaklılı vatandaş
kapaklılı vatandaş - 6 yıl Önce

ben ak partiliyim.ancak çerkezköyün eskimiş ,tembel yöneticilerini istemiyoruzzzzzz.

Gürol Öztürk
Gürol Öztürk - 6 yıl Önce

kapaklının öncelikle ilçe olması ilçe halkına hayırlı olsun. kapalıyı iyi bilen biri olarak, ilçe olması ile birlikte burada yeni çalışmalar gerekiyor. bununda olabilmesi adına burada görevlendirilecek daire müdür ve amirlerin heyecanını yitirmemiş, gelecekten umutu olan, ilçenin hizmet babında ufkunu açacak genç dinamik ufku geniş, hizmet aşığı deli fişek müdür ve amirlere ihtiyacı var. yeni ilçeye, heyecanını yitirmiş, yönetici ve amirler atanması durumunda prodesürler dışında hizmet beklemek hayal olur. burada ilçenin ileri gelenlerine derneklerine büyük bir iş düşüyor. lobinin sağlam olması lazım ki, kendilerini yönetecek, işleri yürütecek yöneticilerle güzel bir çalışma yaratması lazım gerekiyor. kapaklı sevdalısı biri olarak ben zonguldaktan düşüncemi yazdım. gerisi ilçe sakinlerinin işi.


SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306