Kar yağışı 5 gün sürecek

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ'da 5 gün süreyle kar yağışı beklendiğini duyurdu. Kar yağışının Çerkezköy ve Kapaklı’da da etkili olması beklenirken hava sıcaklığını eksi 10 dereceyle kadar düşeceği tahmin ediliyor.

Kar yağışı 5 gün sürecek

Çerkezköy Bakış - Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ'da 5 gün süreyle kar yağışı beklendiğini duyurdu. Kar yağışının Çerkezköy ve Kapaklı’da da etkili olması beklenirken hava sıcaklığını eksi 10 dereceyle kadar düşeceği tahmin ediliyor.
+
Meteoroloji Genel Müdürlüğünün tahminine göre, bölgede 1 derece olan hava sıcaklığının sıfırın altına düşmesiyle, bugün başlayacağı tahmin edilen kar yağışının, pazartesi gününe kadar etkili olması bekleniyor. Verilere göre bugün beklenen hava sıcaklığının sıfır derece olacağı tahmin edilen Çerkezköy ve Kapaklı’da kar yağışının cuma, cumartesi, pazar ve pazartesi günü de devam etmesi bekleniyor. Beklenen kar yağışı ile ilgili okulların tatil edilip edilmeyeceğine valilik karar verecek.

banner287
DON VE BUZ UYARISI

Kar yağışı ile birlikte hava sıcaklığı da hissedilir derecede düşeceği tahmin ediliyor. Pazar günü iki ilçede sıcaklığının eksi 11 derece olacağı tahmin ediliyor. Uzmanlar, vatandaşları buzlanmaya karşı uyardı. 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2019, 14:05

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306