Karaağaç’ın yolları Haziran’da bitiyor

Karaağaç’ta alt yapısı tamamlanan mahallelerde demirli beton yol çalışmaları sürüyor. Çalışmaların ihalede belirtilen Ağustos ayı öncesi bitmesi için çalışmalarını hızlandırdıklarını belirten yetkililer, yolların Haziran ayında hizmete gireceğini söylediler.

Karaağaç’ın yolları Haziran’da bitiyor
ÇerkezköyBakış - Karaağaç Belediyesi tarafından geçtiğimiz Aralık ayında ihalesi yapılan ve çalışmalarına 2013 Şubat ayında başlanan demirli beton yol yapımı sürüyor.
5,9 KM YOL DÜZENLENİYOR
Yapılan çalışmalarla ilgili olarak bilgi veren Karaağaç Belediyesi yetkilileri, “Demirli beton yol işinin ihalesi Aralık ayında gerçekleştirildi ve Şubat 2013’te yolların yapımına başlandı. Toplam uzunluğu 5.89 kilometre olan 47 bin 807 metrekare demirli beton yol çalışmalarının yüzde ellisi bitti. Çalışmalarımız 5 mahallemizde, alt yapısı biten yollarda gerçekleştiriliyor. Çalışmaları Haziran ayında bitirmeyi hedefliyoruz” açıklamasında bulundu.
KÖPRÜ VE PARKLAR İHALEYE ÇIKACAK
banner287
Yetkililer ayrıca, yolların dışında köprü ihalesinin yapıldığını, ilerleyen günlerde de mahallelere yapılacak parklar için ihale gerçekleştirileceğini de dile getirerek, “Yol, köprü ve park çalışmalarımızı tamamladıktan sonra belediyemizi teslim edeceğiz” dedi.
Haber: Savaş Akyıldırım


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510