Karadeniz: “Seçimin galibi Türkiye’dir”

Pazar günü yapılan 26.dönem milletvekilliği genel seçimlerine AK Parti’den 5.Sıra Milletvekili Adayı olarak giren Ömer Karadeniz seçim sonuçlarını yorumladı. Karadeniz, Türkiye’nin yeniden tek başına AK Parti iktidarı ile istikrara kavuştuğunu söyleyerek “Bu seçimin mağlubu yoktur, bu seçimin galibi Türkiye’dir” dedi.

Karadeniz: “Seçimin galibi Türkiye’dir”
Çerkezköy Bakış - AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Ömer Karadeniz seçim sonuçlarını değerlendirdi.
TEŞEKKÜR ETTİ
Ömer Karadeniz sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada tüm Tekirdağ’a seslendi. AK Parti’nin ülke genelinde her iki vatandaştan birinin oyunu alarak yeniden iktidara geldiğini belirten Karadeniz “Tekirdağ’da ve tüm Türkiye’de göstermiş olduğunuz bu teveccüh takdire şayandır. Seçim kampanyamız boyunca bizlere sahip çıkan ve bağrına basan tüm Tekirdağ halkına, teşkilatlarımıza ve kanaat önderlerimize sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.
“ÜLKEMİZ İSTİKRARA KAVUŞTU”
banner287
Türkiye’nin yeniden tek başına AK Parti iktidarı ile istikrara kavuştuğunu vurgulayan Karadeniz “AK parti 78 milyon vatan evladının partisidir. AK Parti Türkiye’de bulunan bütün renklerin, desenleri ve unsurların partisidir. AK Parti tüm Türkiye’nin partisidir” ifadelerine yer verdi.
“SEÇİMİN MAĞLUBU YOK”
Karadeniz, seçimin galibinin millet olduğunu belirterek şunları kaydetti: “Bu seçimin galibi millettir. Bu seçimi milletimiz kazanmıştır. Bu seçimin mağlubu yoktur. Seçimin galibi Türkiye’dir.”

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2015, 14:41

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306