Katı atık ve atık su birlik toplantıları tamamlandı

Tekirdağ 4.Grup Çevre Belediyeler Katı Atık Bertaraf Tesisi Yapma ve İşletme Birliği ile Çerkezköy Çevre Belediyeler Atıksu Arıtma Tesisi Yapma ve İşletme Birliği’nin Şubat ayı toplantında birlik encümen üyeleri seçilerek ihtisas komisyonları oluşturuldu.

Katı atık ve atık su birlik toplantıları tamamlandı
ÇerkezköyBakış - Tekirdağ 4.Grup Çevre Belediyeler Katı Atık Bertaraf Tesisi Yapma ve İşletme Birliği ile Çerkezköy Çevre Belediyeler Atıksu Arıtma Tesisi Yapma ve İşletme Birliği’nin Şubat ayı olağan toplantı Birlik Başkanı Ali Ertem başkanlığında yapıldı.  
TOPLANTILAR MECLİS TOPLANTI SALONU’NDA YAPILDI
Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda dün saat 14.00’da Çerkezköy Çevre Belediyeler Atıksu Arıtma Tesisi Yapma ve İşletme Birliği’nin toplantısı yapıldı. Toplantıya Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Kızılpınar Belediye başkanı Faruk Korkmaz Veliköy Belediye Başkanı Hanefi Belindir ile birlik üyeleri katıldı. Açılış ve yoklamanın ardından 15 üyenin katılımıyla toplantı yeter sayısına ulaşıldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından gündem maddelerine geçildi. Birlik encümen üyeliklerine mevcut yönetim olan Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Veliköy Belediye Başkanı Hanefi Belindir, Kızılpınar Belediye Başkanı Faruk Korkmaz ve Karaağaç Belediye Başkanı Dr. Özkan Yücel oy birliği ile tekrar seçildi.
BİRLİK İHTİSAS ÜYELERİ DE SEÇİLDİ
Çerkezköy Çevre Belediyeler Atıksu Arıtma Tesisi Yapma ve İşletme Birliği’nin bir sonraki gündem maddesinde birlik ihtisas üyelerinin seçimi yapıldı. Yapılan bilgilendirmenin ardından Plan ve bütçe komisyonuna Aktaş Güler, Ramazan Çetinkaya, Ahmet Yörük, Celal Yeşilyurt ile Ahmet Aşar, Teknik İşler Komisyon Üyelerine ise Türkay Karakaş, Ramazan Çetinkaya, Celal Yeşilyurt, Ahmet Aşar ile Kenan Efeoğlu oy birliği ile tekrar seçildiler.KATI ATIK BERTARAF TESİSİ TOPLANTISI YAPILDI
Çerkezköy Çevre Belediyeler Atıksu Arıtma Tesisi Yapma ve İşletme Birliği toplantısının tamamlanmasının ardından Tekirdağ 4.Grup Çevre Belediyeler Katı Atık Bertaraf Tesisi Yapma ve İşletme Birliği toplantısı yapıldı. 15 üyenin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya gündem maddelerin okunmasıyla başlandı.
YENİDEN SEÇİLDİLER
Gündem maddelerinin okunmasının ardından birlik encümen üyelerinin seçimi yapıldı. Mevcut birlik encümen üyeleri Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban,  Kapaklı belediye Başkanı İrfan Mandalı, Kızılpınar Belediye Başkanı Faruk Korkmaz, Karaağaç Belediye Başkanı Dr. Özkan Yücel oy birliği ile tekrar seçildiler. Birlik ihtisas üyeliklerine ise Dr. Gökhan ince, Ahmet Doğaç, Adnan Gacal, Ramazan Çokbilir ile Sait Torun yy birliği ile yeniden seçildiler.
HAZİRAN AYINA KADAR GÖREV YAPACAKLAR
Mevcut yönetimlerin Haziran ayına kadar görev yapacağını belirten Ali Ertem “Tekirdağ’ın büyükşehir olmasından dolayı birlikler TESKİ bünyesinde toplanacak. Biz sadece ilgili süreçte muhatap bulunabilmesi için bu seçimleri gerçekleştiriyoruz. Artık bizim bu görevle ilgili son seçimimiz olacak, sonrasında bu birlikler kendini feshedecek.” Dedi. Toplantı Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Gökhan İnce’nin kolektör hatları konusunda yaptığı bilgilendirmenin ardından sona erdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 10:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510