Kaymakam Kubilay’dan Muhtarlar Günü ziyareti

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Türkiye Muhtarlar Derneği Çerkezköy Şubesi Başkanı ve Bağlık Mahalle Muhtarı Tahsin Akgün’ü ziyaret etti.

Kaymakam Kubilay’dan Muhtarlar Günü ziyareti
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Türkiye Muhtarlar Derneği Çerkezköy Şubesi Başkanı ve Bağlık Mahalle Muhtarı Tahsin Akgün’ü ziyaret etti.

“EN YAKIN ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZ”

Akgün’e çiçek takdim eden Kaymakam Kubilay, ülkemizde bu yıl ilk defa 19 Ekim Muhtarlar Günü’nün kutlandığını anımsattı. Muhtarlıkların, vatandaşlara en yakın birimler olduğunu kaydeden Kubilay “Vatandaşlarımızın başı sıkıştığında kendilerine en yakın gördüğü Mahalle Muhtarlıklarına başvururlar. Bu anlamda Muhtarlarımız önemli bir görev ifa etmektedirler. Muhtarlar en yakın çalışma arkadaşlarımızdır” dedi.
banner287

MUHTARLAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Seçilmiş kişiler olarak muhtarlara çalışmalarında kamu kurum ve kuruluşlarının yardımcı olmaları gerektiğini ifade eden Kubilay “Biz de bunu yakından takip ediyor, destek vermeye devam ediyoruz. Sizin şahsınızda tüm Muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, tüm Muhtarlarımıza ve ailelerine selam ve sevgilerimi gönderiyorum” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2015, 18:22

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306