Kaymakam’dan habersiz denetim

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay; Çerkezköy Mesleki Eğitim Merkezi’ne habersiz denetim gerçekleştirdi.

Kaymakam’dan habersiz denetim
Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay; Çerkezköy Mesleki Eğitim Merkezi’ne habersiz denetim gerçekleştirdi.

Çerkezköy Bakış -
Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Çerkezköy Mesleki Eğitim Merkezi’ne habersiz denetim gerçekleştirerek incelemelerde bulundu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan’a da sonradan haber verilerek denetime katılması sağlandı.
BRİFİNG ALDI
Çerkezköy Mesleki Eğitim Merkezi incelemelerinde Eğitim Merkezi Müdürü Vedat Canmemiş’ ten brifing alan Kaymakam Kubilay,”Başarının Artırılması Eylem Planı, Okul Başarı Karnesi”nin hazırlanması ve eksikliklerin giderilmesi hususunda ikazda bulundu. Sınıfları da dolaşarak öğrencilerle sohbet eden Kubilay;  öğrencilere başarılar dileyerek ailelerine saygı ve selamlarını iletti.

banner287


“TEKRAR DENETLEYECEĞİM”
İlçemizin önemli bir sanayi ve ticaret merkezi olduğunun altını çizen Kaymakam, bu nedenle nitelikli eleman ihtiyacının karşılanmasının son derece önemli olduğunu vurguladı. Bu nedenle Mesleki –Teknik Eğitimin çok önemli olduğunu tekrarlayarak çalışmaların daha da artırılması talimatını verdi.
Okullarda habersiz denetimlerin artarak devam edeceğini söyleyen Kubilay eksikliklerin giderilmesinden sonra Mesleki Eğitim Merkezinin tekrar denetleneceğini söyleyerek habersiz denetimine son verdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2014, 17:37

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510