Kent Konseyi genel kurulu haftaya yapılacak

Çerkezköy Kent Konseyi 6.Olağan Genel Kurul toplantısı yeterli çoğunluk sağlanamadığı için bir hafta sonraya ertelendi. Toplantı önümüzdeki hafta Salı günü aynı yer ve saatte yapılacak.

Kent Konseyi genel kurulu haftaya yapılacak
• EMRAH ÇOĞALAN
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Dün saat 14.00’da Belediye Meclis Salon’unda yapılması planlanan Çerkezköy Kent konseyi 6.Olağan Genel Kurul toplantısı yeterli çoğunluk şartına takıldı.
YETERLİ ÇOĞUNLUK SAĞLANAMADI
Toplantının yapılabilmesi için yeterli çoğunluğu sağlayamadıklarını belirten Kent Konseyi Başkanı Ahmet Gayretli, “Genel kurulu açabilmemiz için 32 kişi olmamız gerekiyor,  şu an itibariyle 22 kurul üyemiz toplantıya katıldı. Kasım da genel kurul yapma zorunluluğu olduğu için aylar öncesinden genel kurul gündemimizi ve tarihimizi belirliyoruz. Yönetmeliğimiz gereği tarih değiştirme imkanımız yok.” dedi.
“BAZI HİZMETLER ERTELENEBİLİRDİ’’
banner287
Ahmet Gayretli  “daha güzel yarınları bu toplantıda, ikinci veya üçüncü toplantıda bulamayabiliriz, önemli olan şevktir ve hizmet aşkıdır. Kent konseylerinin ne olduğunu bilmektir. Kent Konseyleri, Sivil Toplum Kuruluşları, resmi devlet dairesi veya siyasi kuruluş değildir. Bunların hepsinin bütünüdür. Kent konseyi felsefesi içinde bunların hepsi var.  İki ay evvelden toplantının bugün olduğunu bilsek ona göre çalışma yapardık.” açıklamasında bulundu.
HAFTAYA SALI YENİDEN TOPLANACAK
Ahmet Gayretli, Çerkezköy Kent Konseyi 6.Olağan Genel Kurul toplantısının 27 Kasım Salı günü saat 14.00’de yapılacağını açıklayarak sözlerini tamamladı. 


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 11:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306