Kent Konseyi Oto Yıkama Servisi

Çerkezköy Kent Konseyi binasındaki çeşmeye hortum uzatarak otomobil yıkayan iki kadın kameralara yansıdı. Bu anı görenler ise “Kent Konseyi oto yıkama” işine girmiş esprileri yaptı.

Çerkezköy Bakış
Kent Konseyi Oto Yıkama Servisi

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy kent yaşamında, kent vizyonunun ve hemşehrilik bilincinin geliştirilmesi, kentin hak ve hukukunun korunması, sürdürülebilir kalkınma, çevreye duyarlılık, sosyal yardımlaşma ve dayanışma, saydamlık, sürdürülebilir kalkınma ve sürdürülebilir kent oluşturma amacıyla Çerkezköy’ün sorunlarını ele almak, yerel yönetimlere halkın katılımını sağlamak ve yerel demokrasin gelişimi ile yerleşimine katkıda bulunmak üzere kurulan Kent Konseyi, görevleri dışına çıkarak oto yıkamacılığı çalışması da başlattı.

banner287

Bakış Gazetesi WhatsApp hattına gelen bir videoda iki kadın piyasa değeri 100 bin lira olan otomobili, Kent Konseyi binasına uzatılan hortumla yıkıyor. Vatandaşlar, Çerkezköy Belediyesi denetiminde olan konsey binasında kullanılan elektrik ve suyun vatandaşın cebinden çıktığını belirterek tepki gösterdiler.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306