Kocabıçak, çalışan gazeteciler gününü kutladı

Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Kocabıçak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Çerkezköy’de görev yapan gazetelerin muhabirlerini makamında ağırladı.

Kocabıçak, çalışan gazeteciler gününü kutladı
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Kocabıçak, 10 Ocak çalışan gazeteciler gününde muhabirlerle bir araya geldi.
MUHABİRLERİ MAKAMINDA AĞIRLADI
Gazete muhabirlerini makamında ağırlayan Emniyet Müdürü Kocabıçak, göreve geldiği günden bugüne kadar olan 5 aylık süreyi değerlendirdi. Çerkezköy’ün göç alan bir bölge olmasından dolayı sürekli büyüyüp geliştiğini kaydeden Kocabıçak, “Çerkezköy sanayisiyle sürekli gelişen bir bölgemiz. Çerkezköy, Kapaklı’ya doğru ilerleyerek gelişmesine devam ederken, Kapaklı’nın ilçe olmasından sonra artık Kızılpınar ve Veliköy’e doğru ilerleyecektir. Teşkilatımız olarak vatandaşımızın huzur ve güvenliği için çalışmalarımızı titiz bir şekilde sürdürüyoruz” dedi.
banner287
“GÖREVLERİNİZDE BAŞARILAR DİLİYORUM’’
Kocabıçak, yaşanan asayiş olayları ve büyükşehir konusunda da muhabirlerle fikir alışverişinde bulunarak, “Gazeteci olmak çok zor ve meşekkatli bir mesleği icra ediyorsunuz. Başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyor ve görevlerinizde başarılar diliyoruz.” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 14:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306