Koçak’tan Rektör Şimşek’e ziyaret

Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı ve Türk İş Tekirdağ İl Temsilcisi Murat Koçak, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Osman Şimşek’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Koçak’tan Rektör Şimşek’e ziyaret
• EMRAH ÇOĞALAN
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı ve Türk İş Tekirdağ il Temsilcisi Murat Koçak, önceki gün Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Osman Şimşek’i makamında ziyaret etti.
EĞİTİME VERDİKLERİ DESTEKLERDEN BAHSETTİ
banner287
Ziyarette Rektör Şimşek’e, Türk Metal Sendikası olarak eğitime verdikleri katkılardan bahseden Murat Koçak, sendika olarak eğitimi çok önemsediklerini ifade etti. Sendika üyelerinin çocuklarına hafta sonları kurs imkanı sunduklarını anlatan Koçak, bundan sonraki dönemlerde de eğitime katkılarını sürdüreceklerini ifade etti. 
“ÜNİVERSİTENİN BÖLGEYE KATKISI BÜYÜK’’
Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Osman Şimşek’ten üniversite hakkında da detaylı bilgiler alan Murat Koçak, Tekirdağ’da büyük ve kapsamlı bir üniversitenin bulunmasının bölgeye büyük faydalar getireceğini belirtti.  Ziyaretin sonunda Rektör Şimşek, ziyaretinden dolayı Murat Koçak’a teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306