Konser öncesi bir araya geldiler

Hafta sonu günü düzenlenecek olan Yıldızlar Gecesi isimli Halk Konseri öncesinde siyasi parti temsilcileri ile iş adamları kendileri için düzenlenen kahvaltı organizasyonunda bir araya geldiler.

Konser öncesi bir araya geldiler
ÇerkezköyBakış - Organizatör Cengiz Erdem, Pazar günü düzenleyeceği Halk Konseri öncesinde Siyasi parti temsilcileri ile işadamlarını kaynaşma ve dayanışma kahvaltısında buluşturdu.
KATILIM YOĞUN OLDU
Önceki gün Enesoğlu Pastanesi’nde düzenlenen kahvaltıya organizatör Cengiz Erdem ev sahipliği yaparken kahvaltıya Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Dr.Gökhan İnce, Kızılpınar Belediye Başkanı Faruk Korkmaz, Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, İl Genel Meclis üyesi Hasan Karaca, DYP Genel Başkanı Çetin Özaçıkgöz, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan, Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Ahmet Korkmaz, AK Parti Kızılpınar Belde Başkanı Kamil Yiğit, Çerkezköy Erzurumlular Dernek Başkanı Edip Nurettin Akın, Veliköy Erzurumlular Dernek Başkanı Zeki Diler ile Çerkezköylü işadamları katıldı.“KONSERİN HEPİMİZE KATKI SAĞLAYACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM’’
banner287
Düzenlenecek konser öncesinde konserin önemini anlatmak üzere kaynaşma ve dayanışma adı altında kahvaltı programını organize ettiğini belirten organizatör Cengiz Erdem, konserle birlikte kahvaltı organizasyonunu da geleneksel hale getirmek istediklerini ifade etti. Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Dr.Gökhan İnce yaptığı konuşmada “Hepimiz buraya iş yapmak üzere geldik. Çerkezköy’e 81 vilayetten gelen vatandaşlarımızla huzur ve barış içinde yaşıyoruz. Yıldızlar gecesi adı altında bu konserin barışa huzura katkı sağlamasını temenni ediyorum. Güzel bir konser olacağını ve hepimize katkı sağlayacağını düşünüyorum” dedi.SİYASİLER İLE İŞADAMLARI TANITILDI
Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan İnce’nin konuşmasını tamamlamasının ardından da Kızılpınar Belediye Başkanı Faruk Korkmaz, DYP Genel Başkanı Çetin Özaçıkgöz, Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir ve AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ teşekkür konuşması yaptılar. Kahvaltı organizasyonunda ayrıca Doğu TV ekibi de görev alırken, siyasiler ile işadamlarının da tanıtımı yapıldı.
Haber: Emrah Çoğalan

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306