Koşu takımından Akay’a ziyaret

TEMA Vakfı Tekirdağ Çerkezköy İlçe Sorumlusu Nilüfer Ceylan, Çerkezköy ve Kapaklı TEMA gönüllülerinden oluşan Çerkezköy Koşu Takımı ile birlikte Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret etti.

Koşu takımından Akay’a ziyaret

banner287
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy ve Kapaklı’dan TEMA gönüllüleri ile birlikte oluşturdukları Çerkezköy Koşu Takımı’nın, 11 Kasım Pazar günü düzenlenen 40. Vodafone İstanbul Maratonu’na katıldığını anımsatan TEMA Vakfı Tekirdağ Çerkezköy İlçe Sorumlusu Nilüfer Ceylan, “TEMA Vakfı’nın Ağaç Kardeşliği Projesi’ni desteklemek üzere ‘İyilik Peşinde Koş’ sloganı kapsamında gerçekleştirilen 40. Vodafone İstanbul Maratonu’na katıldık. Bu sosyal sorumluluk projesine katılmamıza sağladığı katkılardan dolayı Belediye Başkanımız Vahap Akay’a teşekkür etmek istedik” diye konuştu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Koşu Takımı üyeleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 3 ay Önce

Akaay. Bi iş yaptığın yok be başkan. Şu mezbahane ordaki hemzemin geçitten geçilmiyo artık. Ne zaman ilgilenmeyi düşünüyosunuz.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306