Köylere 2 bin metrekare parke taş yapılacak

Çerkezköy Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği'nce Çerkezköy'e bağlı 5 köy için parke taşı yapım işi ihalesi yapıldı. Kaymakam Ayhan Bayhan Başkanlığı'nda yapılan ihaleyi 50 bin 644 TL ile en düşük teklifi veren Memişoğlu İnşaat aldı. İhale kapsamında 5 köy için toplam 2 bin metrekare parke taşı yapılacağı belirtildi.

Köylere 2 bin metrekare parke taş yapılacak
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy Kaymakamı Ayhan Bayhan Başkanlığı'nda toplanan Köylere Hizmet Götürme Birliği köylere parke taşı yapım işi ihalesini gerçekleştirdi.
İHALE ERTELENMİŞTİ
Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanı İl Genel Meclis Üyesi Hasan Karaca, Birlik Üyeleri İl Genel Meclis Üyesi Sami İkizler, Karlıköy Muhtarı Sadi Er, Uzunhacı Muhtarı Keramettin Gürel ile Çerkezköy Özel İdare Müdürü Okay Vural'ın katıldığı ihale önceki hafta ihale şartnamesi ile teklifler arasındaki uyuşmazlık nedeniyle ertelenmişti.
2 BİN METREKARE PARKETAŞ YAPILACAK
banner287
Ertelenen ihale geçtiğimiz gün yapıldı. Kaymakamlık Toplantı Salonu'nda yapılan ihaleye üç firma teklif verdi. Teklifler arasında 50 bin 644 TL ile en düşük teklifi veren Memişoğlu İnşaat firması köylere yapılacak parke taşı işini aldı. İhale kapsamında 5 köy için ortalama 400 metrekare parke taşı döşeneceği öğrenildi.
Haber: Savaş Akyıldırım

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510