Köylere Hizmet Götürme Birliği encümeni belirlendi

Çerkezköy Köylere Hizmet Götürme Birliği 2012 Yılı Olağan Toplantısı dün gerçekleşti. Toplantıda, Veliköy Islah Organize Sanayi Bölgesi yolunun yapımı için düşünülen 4 milyon 646 bin 372 TL’lik ek bütçe oy birliği ile kabul edilirken, Encümen Üyelerinin de seçimi yapıldı.

Köylere Hizmet Götürme Birliği encümeni belirlendi
ÇERKEZKÖY BAKIŞ -Köylere Hizmet Götürme Birliği 2012 Yılı Olağan Toplantısı’nı Kaymakam Ayhan Bayhan Başkanlığı’nda gerçekleştirildi.
TOPLANTI SAAT 10.00’DA BAYHAN BAŞKANLIĞINDA BAŞLADI
Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda dün yapılan Köylere Hizmet Götürme Birliği 2012 yılı Olağan toplantısı saat 10.00’da başladı. Çerkezköy Kaymakamı Ayhan Bayhan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya İl Genel Meclis Başkan Vekili Sami İkizler, İl Genel Meclis Üyeleri Zeki Gürcün, Hasan Karaca, Abdurrahman Çiçek, Ercan Çorbacı, Yanıkağıl Köyü Muhtarı Yücel Başaran, Karlıköy Muhtarı Sadi Er, Pınarca köyü muhtarı İlhami Özkan,  Bahçeağıl Köyü Muhtarı Halim Çelebi ve Uzunhacı Köyü Muhtarı Keramettin Güray katıldı.
EK BÜTÇE 4 MİLYON 646 BİN TL OLARAK BELİRLENDİ
banner287
Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından ilk olarak 2012 Mali Yılı Ek Gelir Gider Bütçesi ile ilgili gündem maddesi görüşüldü. Ek bütçe 4 milyon 646 bin 372 TL olarak açıklanırken, bütçe ile Veliköy Organize Sanayi Bölgesi arasındaki 5 kilometrelik yola sıcak asfalt serileceği belirtildi. Çalışmaların tamamlanması için ise 285 gün süre verildiği belirtilirken, gündem maddesi oy birliğiyle kabul edildi.
ENCÜMEN ÜYELERİ BELİRLENDİ
Toplantının bir diğer gündem maddesinde yer alan 2013 Mali Yılı Tahmini Bütçesi de görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Toplantıda ayrıca, Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin Encümen seçimi de yapılırken, yapılan seçimin ardından Encümen’e İl Genel Meclis Başkan Vekili Sami İkizler, Hasan Karaca ile Bahçeağıl Köyü Muhtarı Yücel Başaran ve Pınarca Köyü Muhtarı İlhami Özkan seçildi. Toplantı sonunda Kaymakam Ayhan Bayhan seçimin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 11:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306