Kozapark’ta sona yaklaşıldı

Danış Grup ve Kardeşler Yapı ortaklığı ile inşasına başlanan 288 daire ve 37 dükkândan oluşan dev proje Kozapark Çerkezköy’de sona yaklaşıldı.

Kozapark’ta sona yaklaşıldı
ÇerkezköyBakış - 15 dönüm alan üzerinde ormanla iç içe kurulu 5 bloktan oluşan dev projede ev sahiplerine renkli bir dünyanın kapıları açılırken farklı sektörlerden oluşan birçok iş yerinin de şimdiden hazırlıklara başladığı öğrenildi.
CAZİBE MERKEZİ HALİNE GELDİ
Uyum marketler zincirinin yanı sıra pastane, güzellik salonu, kafe, eczane, kuaför, unlu mamuller, tekel bayii ve daha birçok farklı sektörün bir araya geldiği Kozapark Çerkezköy projesinde 1000’den fazla kişinin sosyal yaşamını sürdüreceği düşünülürken bulunduğu konum itibari ile de binlerce kişinin alışveriş yapacağı cazibe merkezi haline geldi. 142 metrekarelik 180 adet 3+1 dairenin yanı sıra 109 metrekarelik 86 adet 2+1 daire ve 190 metrekarelik 22 adet 4+1 dairenin satışları hızla devam ederken 37 iş yerinin ise yoğun talep gördüğü öğrenildi.  Kozapark Çerkezköy Proje Müdürü Altan Yağcı projenin yüzde 95`inin tamamlandığını kaydetti.
“KOZAPARK ÇERKEZKÖY’DE HERŞEY VAR’’
Projede 1. Sınıf malzeme ve Atılım Beton kalitesinin kullanıldığına dikkat çeken Altan Yağcı “Kozapark Çerkezköy kapalı otopark, 150 metrekare yarı olimpik yüzme havuzu, güvenlik, çocuk havuzu,  basketbol sahası, voleybol sahası, sauna, fitness, kafe, cep sinema, otopark yangın sistemi, merkezi TV yayını, hızlı internet alt yapısı, jeneratör gibi birçok unsuru içinde barındırıyor.  Dairelerimizde set üstü ocak, davlumbaz ile fırını standart donanım olarak sunuyoruz. Merkezi sistem ısınma sisteminin yanı sıra her blokta 2 adet son sistem sessiz asansör bulunuyor. Projede Çanakkale seramik kalitesi ve 1.sınıf Alman lamine parke kullanıldı. Su giderleri tamamen sessiz pvc borulardan oluşuyor. Banyo ve mutfakta 1. sınıf vitrifiye malzeme kullanıldı. 288 dairenin bulunduğu projemizde çevre düzenlemesi ve peyzaj aşamasına geldik. Taahhüt ettiğimiz teslim süresi öncesinde sosyal yaşam başlayacak” dedi.

banner287


“İSMİMİZE YAKIŞIR YENİ PROJELER ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ’’
Danış Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Danış ise satışların son sürat devam ettiğini belirtirken “Kozapark Çerkezköy radye temel ve konvansiyonel kalıp sistemi ile inşa edildi. Satışlarımız beklentilerimizin üzerinde bir şekilde devam etmekte. Bu da bizleri her geçen süreçte daha farklı tasarımlarda örnek projeler inşa etmeye zorlamakta. Tabii ki bu hususta memnuniyetimizi arttıran bir diğer unsur ise şirketimize karşı duyulan güven. Danış Grup, bugün olduğu gibi bugünden sonrada ismine yakışır projeler üretmeye ve her geçen gün elde ettiği bu güveni sağlamlaştırmaya devam edecektir. Kozapark Çerkezköy projemizde uygun ödeme koşulları ile satışlarımıza devam ediyoruz” diye konuştu.  
“SONA YAKLAŞMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ’’
Kardeşler Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva ise Kozapark Çerkezköy projesinde sona yaklaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederken Çorlu’ya 20 dakika, Çorlu Havaalanı’na 25 dakika, İstanbul`a ise sadece 45 dakika mesafe de olan Kozapark Çerkezköy`ün konum itibari ile oldukça değerli olduğunun altını çizdi. Kozuva “Birlikte yola çıktığımız Danış Gruba ve projemizin bu aşamaya gelmesinde büyük çaba sarf eden tedarikçi ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 13:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serdar KABİL
Serdar KABİL - 6 yıl Önce

danış grup ve kozuva yapının ortaklığı sonucu üretilen bu projenin bölge halkına ve oturacak site sakinlerine hayırlı olmasını diliyorum. tepe emlak konutları bölgesine bu projenin dinamizm getireceğini bekliyorum. ben bu siteden yatırım amaçlı bir daire aldım. doğru bir yatırım yaptığımı düşünüyorum. projeyi gerçekleştiren grubun bölgenin ve hatta ülke ekonomisine katma değer oluşturduklarını düşünüyorum. bundan sonraki proje ve işlerinde başarılar dilerim.
saygılarımla

Yaşar Kebabcı
Yaşar Kebabcı - 6 yıl Önce

kaliteli ve sağlam yapısıyla etrafında örnek oluşturabilecek bu proje de başta danış grup ve kardeşler yapı çalışanları olmak üzere, emegi geçenlere teşekkür eder ve daire sahiplerine hayırlı olmasını dilerim.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306