“Kozuva Çerkezköy’ü dinliyor”

AK Parti ve MHP tarafından oluşturulan Cumhur İttifakının Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Süleyman Kozuva, ilçeye yapılabilecek yatırımlar ve öneriler için “Kozuva Çerkezköy’ü dinliyor” sloganı ile WhatsApp hattı açtı.

“Kozuva Çerkezköy’ü dinliyor”

Çerkezköy Bakış-AK Parti ve MHP tarafından oluşturulan Cumhur İttifakının Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Süleyman Kozuva, ilçeye yapılabilecek yatırımlar ve öneriler için “Kozuva Çerkezköy’ü dinliyor” sloganı ile WhatsApp hattı açtı.

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı görevinden istifa ederek AK Parti’den Çerkezköy Belediye Başkan Aday adayı olan ve daha sonra da Cumhur İttifakının Çerkezköy Belediye Başkan adayı gösterilen Süleyman Kozuva, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Gününün büyük bir bölümünü dernek, STK ve ev ziyaretleri ile geçiren Kozuva, ulaşamadığı kişilerin talep, öneri ve şikayetlerini birebir öğrenmek için “Kozuva Çerkezköy’ü dinliyor” sloganı ile WhatsApp iletişim hattı açtı.  Kozuva bu hattı sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu ve altına da  “Daha güzel bir Çerkezköy için sorularınızı ve önerilerinizi benimle paylaşabilirsiniz. Görüşelim, konuşalım, Çerkezköy'ün hikayesini birlikte yazalım.” notu düştü.
Vatandaşlar 05334875511 nolu telefon numarası üzerinden Kozuva’ya ulaşabilir.
 

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 15:21

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510