Kozuva seçim startını verdi

Cumhur İttifakı'nın Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Süleyman Kozuva, seçim çalışmalarına başladı. Kozuva, 1 Nisan sabahı Çerkezköy’ün yeni bir güne uyanacağını belirterek, “Cumhur ittifakı olarak seçimi kazanacağımızdan hiç şüphemiz yok. Çerkezköy devlet yatırımlarıyla ihya olacak. Hak ettiği hizmeti Çerkezköy’e getireceğime söz veriyorum.” dedi.

Kozuva seçim startını verdi

Çerkezköy Bakış - AK Parti ve MHP tarafından oluşturulan “Cumhur İttifakı”nın Tekirdağ ilçe adayları, dün AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, MYK Üyesi ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in de katıldığı programla tanıtılmıştı.

Tanıtımın ardından Çerkezköy Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Süleyman Kozuva, seçim çalışmalarının startını Çerkezköy Bakış Gazetesi'ni ziyaret ederek başladı.

“DEVLET YATIRIMLARINI ÇERKEZKÖY’E GETİRECEĞİZ”

Genel merkez tarafından bu kutlu görevin kendisine tebliğ edildiğini belirten Kozuva, Çerkezköy’e hizmet etmenin heyecanını yaşadığını ifade etti. Gece, gündüz durmadan çalışacağını, sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacaklarını ifade eden Kozuva, “Sizin aracılığınızla tüm Çerkezköy halkına söz veriyorum. Çerkezköy’ü yaşanabilir bir kent haline getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Burasını İstanbul’un kardeşi yapacağız. Devlet yatırımlarını Çerkezköy’e getireceğiz.” dedi.

SEÇİM TAHMİNİ

Cumhur ittifakı ile birlikte MHP’nin de desteği ile seçimden zaferle ayrılacakları belirten Kozuva, “Seçimlere 2 ay gibi bir süre kaldı. Bu süre içinde çok çalışacağız. Gerekirse uyumayacağız. Herkesin gönlüne girmeye çalışacağız. Cumhur ittifakı olarak sandıktan yüzde 58 gibi bir oy alarak çıkacağımızı düşünüyoruz.” diye konuştu.

PROJELER HAZIR

Projelerinin hazır olduğunu belirten Kozuva, önümüzdeki günlerde düzenleyeceği basın toplantısı ile bu projelerini kamuoyuna duyuracağını sözlerine ekledi.

Çerkezköy Bakış Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akif Aldoğan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve seçime girecek tüm adaylara başarılar dileğini iletti. 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2019, 12:56

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
halk
halk - 6 ay Önce

BATIL DENİLEN ŞEY TAMDA BU İŞTE SEN HAKK'A HİZMET ET BAKALIM NE OLACAK

Yasin
Yasin - 6 ay Önce

Allah yar ve yardımcın olsun başkanım

Sağlık için
Sağlık için - 6 ay Önce

Çerkezköy devlet hastanesine kaç doktor getirebileceksiniz merak ediyorum. 45 doktora ilave 100 doktor daha lazım. Eski başkanlar bu işi beceremedi sizi bekliyoruz.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510